Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Crown theater
Aalsmeer
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
22:15
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Taverne
Bergen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Rotown
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 01 april 2015
20:15
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Rietveld Theater, Delft
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick
Posttheater, Arnhem
Joris Linssen & caramba
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Causes
Paradiso, Amsterdam
Nick Mulvey
Paard, Den Haag
19:30
July Talk
Metropool, Hengelo
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #1
Merleyn, Nijmegen
19:00
Hatebreed / Seita
Melkweg, Amsterdam
19:30
Toro y Moi
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld
Hofman, Utrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Roma, Antwerpen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Muze, Noordwijk
20:00
Urbanus Zelf!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lach het weg
Crown theater, Aalsmeer
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Hasselt, Hasselt
22:00
Flávio Silva Invites (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
donderdag 02 april 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Club 3voor12 NH
Victorie, Alkmaar
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
The Deaf + Wolftone
Vera, Groningen
22:15
July Talk
V11, Rotterdam
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Idea, Soest
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bløf
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Joris Linssen & caramba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Bark! (americana)
Taverne, Bergen
SF10: Sevdaliza
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
My Blue Van
Simplon, Groningen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Hillbilly Hayride
Poppodium Volt, Sittard
Ganglion
Patronaat, Haarlem
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
David Benjamin
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Young Folk
Paradiso, Amsterdam
19:30
Majesty
Paard, Den Haag
Typhoon
Paard, Den Haag
The Mysterons
OT301, Amsterdam
Miss Montreal
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
The Hellbound Hepcats
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Mauro Pawlowski / Nordmann
Nijdrop, Opwijk
20:30
Orgel Vreten
Mezz, Breda
22:00
Feis
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Markant Uden, Uden
20:30
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rene Froger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Sacksioni - 65
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Musiater, Zevenaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Het Klooster, Woerden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
Kovacs
Effenaar, Eindhoven
20:30
Cine Concert: Metallica
Duycker, Hoofddorp
23:00
San Soda / Tama Sumo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
San Cisco
De Helling, Utrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Useless Eaters
dB's, Utrecht
Buitenstaanders
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Danny De Munk
Cpunt Theater, Hoofddorp