Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Vera
Groningen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
P3
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Heineken Music Hall
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Muziekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
't Getouw
Mol
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Dakota
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
OJC Comeet
Someren
P3
Purmerend
Patronaat
Haarlem
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Roepaen
Ottersum
Simplon
Groningen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 27 februari 2015
21:30
Wallace Vanborn
Luxor Live, Arnhem
22:00
Cat & Dog / Daniel Stefanik / Redward & Slick Vic
Grenswerk, Venlo
22:00
Paus
Vera, Groningen
22:30
Barrelhouse
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Let Me Love You - Glow in the Dark
P3, Purmerend
23:00
Abstract / Achmed Akkabi / Godenzonen
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Opkikker invites Atomnation
EKKO, Utrecht
23:00
Joris Voorn
Paradiso, Amsterdam
23:00
Spektrum XL: Pendulum DJ Set & Verse / Kove / PHASE / Sektor & Subsequ
Patronaat, Haarlem
23:45
The Magician
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 28 februari 2015
Joris Linssen & caramba
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba
Goudse Schouwburg, Gouda
Pater Moeskroen
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - Carte Blanche
Jan van Besouw, Goirle
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Storm, Winterswijk
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken
Concerto, Amsterdam
17:00
Collectief Explosief
Café de Pilaren, Alkmaar
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:30
John Illsley & Band
Metropool, Hengelo
19:30
A Winged Victory for The Sullen
Paard, Den Haag
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Levee Dwellers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Camélia Jordana
Botanique, Brussel
20:00
Carl Barat and The Jackals
Botanique, Brussel
20:00
Sister Johnson
Brebl, Nijmegen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Dialoog, Ermelo
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Chaosity
De Muziekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Cool Quest
De Pul, Uden
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
De Speeldoos, Vught
20:00
Ali B beken(d)t
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Limited Invites: B-Brave
Duycker, Hoofddorp
20:00
Death (Dta)
Dynamo, Eindhoven
20:00
Op sterk water - Het wonderbaarlijke improvisatieavontuur van Op Sterk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
3J'S
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dark Pact / Degos & Re-Done / E-Force / MC Renegade / Phuture Noize
Hedon, Zwolle
20:00
Piepschuim - Recept
Het Klooster, Nuenen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Dotan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Heretic + 3
Little Devil, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Martiniplaza, Groningen
20:00
Blue J
Musicon, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Def Americans: Johnny Cash Birthday Bash
Paard, Den Haag
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Harry Sacksioni - 65
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Max van den Burg - Amok
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Singer Theater, Laren
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Werftheater, Utrecht
20:00
Hallo Venray + The Kevin Costners + Chasing Rainbows
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
't Getouw, Mol
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Diligentia, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub van der Lubbe
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Spant!, Bussum
20:15
Miss Montreal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lach het weg
Theater Dakota, Den Haag
Rene Froger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Drukwerk2 / Harry Slinger
't Ukien, Kampen
20:30
UK ft. John Wetton & Eddie Jobson
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bongo Botrako
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Chassé Theater, Breda
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Boodschap, Rijen
20:30
APRIL
EKKO, Utrecht
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Vlijmsherp! met Wallace Vanborn / Wolfskop / General Midnight
Groene Engel, Oss
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucy Paul / The D.C. Dedly's
OJC Comeet, Someren
Carach Angren
P3, Purmerend
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
20:30
Loes Swinkels
Roepaen, Ottersum
20:30
Loes Swinkels
Roepaen, Ottersum
Lucas Hamming / Sunday Sun
Simplon, Groningen
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatertour 2015
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sylvan Esso
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Roddy Frame
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Aluk Todolo
dB's, Utrecht
21:00
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
21:00
ZES
Effenaar, Eindhoven