Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
TexMex
Spijkenisse
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Ernesto's
Sittard
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Café de Vrijbuiter
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Atak
Enschede
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
Taverne
Bergen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
19:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
De Kelder
Amersfoort
14:00
De Amer
Amen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De hoogte
Winsum
14:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
De Speeldoos
Vught
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Zaal Thijssen
Vlierden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
vrijdag 19 december 2014
18:00
Blok 1A / Faith Ends Here / Obtruncation / Primitive
TexMex, Spijkenisse
20:00
Stef Classens
Poppodium Volt, Sittard
20:00
LIVE: RockaCantina
Ernesto's, Sittard
19:00
Vanderbuyst
Baroeg, Rotterdam
Christmas with... Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
How To Throw a Christmas party (locatie: Maassilo)
Maassilo, Rotterdam
Hadewych Minis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ronald Smink
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Intgeniep - Op en haar
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Piepschuim - Recept
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Absolute Bowie (UK)
P3, Purmerend
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Metallica - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Rollerdisco! met Falco Benz + Radio Feelgood + DJOOP
Groene Engel, Oss
20:00
Fête d' Hiver
De Zwerver, Oostende
20:15
3JS - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Atlantic Attraction / Gifter
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
22:00
Ficky Stingers
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Femke Meines
Manifesto, Hoorn
20:00
The Phantom Four
Vorstin, Hilversum
20:30
Crystal Dream
Metropool, Hengelo
21:00
The Deaf
Metropool, Hengelo
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Löyly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jon Auer / Ken Stringfellow
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Kift
Vera, Groningen
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Goudse Schouwburg, Gouda
John Coffey
Café de Vrijbuiter, Goes
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Raggende Manne
Atak, Enschede
20:00
Ray Bonneville
NiXenMeer, Enschede
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
King of the World
Effenaar, Eindhoven
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Parktheater, Eindhoven
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Skadillacs
Bibelot, Dordrecht
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Cammeleur, Dongen
20:00
LICK
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Only Seven Left
Paard, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (première)
Diligentia, Den Haag
20:30
Rico & A.R.T.
SuperMarkt, Den Haag
21:00
The Return of the Walkman
Musicon, Den Haag
21:00
Singer-Songwiters: Frank Doesburg / Jasper Mook
De Bakkerij, Castricum
dEUS
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nits - NITS?
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Future Old People Are Wizards + 30000 Monkies
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
20:30
Fixkes
Mezz, Breda
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Den Herd, Bladel
Bewilder
Taverne, Bergen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schaffelaartheater, Barneveld
Hausmagger / Orgaanklap
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolein Meijers - Oud en nieuw
Musis, Arnhem
19:00
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
00:00
Paradisoul
Paradiso, Amsterdam
19:30
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Live: Black and White
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ruben Hein / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Vreemd Wild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
21:00
IX / Reindier
Winston, Amsterdam
20:00
Kraantje Pappie
P60, Amstelveen
20:30
Cameretten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Flint, Amersfoort
20:30
Bo Saris
De Kelder, Amersfoort
14:00
Stevie Ann
De Amer, Amen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 december 2014
20:30
Daryll-Ann
Hedon, Zwolle
23:00
90'S NOW
Hedon, Zwolle
Kommil Foo - Het Bestand
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
De hoogte, Winsum
14:00
Bijna Kerst Festival 2014
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Kayak
De Bosuil, Weert
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Speeldoos, Vught
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Speeldoos, Vught
20:00
Amsterdam Klezmer Band
De Piek, Vlissingen
20:00
Bon Scotch
Zaal Thijssen, Vlierden
21:00
The Deaf
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
van Beresteyn, Veendam