Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradox
Tilburg
00:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
23:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
19:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Maassilo
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
De Pul
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
20:00
De Cammeleur
Dongen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
14:00
De Amer
Amen
20:00
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Café de Vrijbuiter
Goes
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:15
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaal Thijssen
Vlierden
Vorstin
Hilversum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Trouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 19 december 2014
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rico & A.R.T.
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Live: Black and White
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Intgeniep - Op en haar
SplotsZ, Roelofarendsveen
Hadewych Minis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Metallica - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Piepschuim - Recept
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Posttheater, Arnhem
20:00
Stef Classens
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Parktheater, Eindhoven
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
Paradox, Tilburg
00:00
Paradisoul
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Only Seven Left
Paard, Den Haag
20:00
Kraantje Pappie
P60, Amstelveen
20:30
Absolute Bowie (UK)
P3, Purmerend
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruben Hein / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Ray Bonneville
NiXenMeer, Enschede
20:00
Jon Auer / Ken Stringfellow
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
All Stars Project / Axenzion / Sarless
Nederland Drie, Wateringen
23:00
Atlantic Attraction / Gifter
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
19:30
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Marjolein Meijers - Oud en nieuw
Musis, Arnhem
21:00
The Return of the Walkman
Musicon, Den Haag
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
20:30
Fixkes
Mezz, Breda
20:30
Crystal Dream
Metropool, Hengelo
21:00
The Deaf
Metropool, Hengelo
19:30
Femke Meines
Manifesto, Hoorn
20:30
How To Throw a Christmas party (locatie: Maassilo)
Maassilo, Rotterdam
Hausmagger / Orgaanklap
Luxor Live, Arnhem
19:00
Kerstborrel met o.a. Doodskop
Little Devil, Tilburg
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Leidse Schouwburg, Leiden
dEUS
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jack Friday Live: The Dirty Napkinz
Hofman, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Het Musiater, Zevenaar
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Kayak
Hedon, Zwolle
21:00
Ares - Road Trip Tour
Hedon, Zwolle
21:00
Rollerdisco! met Falco Benz + Radio Feelgood + DJOOP
Groene Engel, Oss
20:00
Taymir
Grenswerk, Venlo
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Flint, Amersfoort
20:00
LIVE: RockaCantina
Ernesto's, Sittard
20:00
King of the World
Effenaar, Eindhoven
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ronald Smink
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (première)
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fête d' Hiver
De Zwerver, Oostende
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Seven Eleven
De Pul, Uden
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bo Saris
De Kelder, Amersfoort
20:15
Fratsen
De Helling, Utrecht
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
De Harmonie, Leeuwarden
Candybar Planet / Monomyth
De Flux, Zaandam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Cammeleur, Dongen
21:00
Vanden Plas
De Bosuil, Weert
21:00
Singer-Songwiters: Frank Doesburg / Jasper Mook
De Bakkerij, Castricum
14:00
Stevie Ann
De Amer, Amen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
John Coffey
Café de Vrijbuiter, Goes
19:30
Future Old People Are Wizards + 30000 Monkies
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Lokeren, Lokeren
20:30
Stef Bos
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
LICK
Burgerweeshuis, Deventer
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Skadillacs
Bibelot, Dordrecht
19:00
Vanderbuyst
Baroeg, Rotterdam
De Raggende Manne
Atak, Enschede
20:00
Nits - NITS?
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Christmas with... Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:15
Amsterdam Klezmer Band XXL
013, Tilburg
zaterdag 20 december 2014
Kommil Foo - Het Bestand
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bon Scotch
Zaal Thijssen, Vlierden
Only Seven Left
Vorstin, Hilversum
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tom Trago Weekender
Trouw, Amsterdam
Run The Jewels
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater De Veste, Delft
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Kom, Nieuwegein