Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Taverne
Bergen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hofman
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:15
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Speeldoos
Vught
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Club Vibes
Rotterdam
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
vrijdag 28 november 2014
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
René van Meurs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater De Omval, Diemen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Trinity
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Right As Rain
Taverne, Bergen
21:00
Town of Saints
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Girls In Hawaii
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
SplotsZ, Roelofarendsveen
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Spant!, Bussum
21:00
Dropmix + Futureban Live Drum & Bass
So What!, Gouda
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hadewych Minis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Schaffelaartheater, Barneveld
Jett Rebel (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
21:00
Genesis - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - ATTACCA
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Raymond van het Groenewoud
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Cyrilo / Kidsforce
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Pauw
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Trip to Dover
PopEi, Eindhoven
20:30
Ivo Bernard
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Black Oak / Broeder Dieleman / Herrek / I Am Oak / Kim Janssen / The B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Only Seven Left
Patronaat, Haarlem
20:00
Graham Bonnet
Patronaat, Haarlem
20:00
Merchandise
Paradiso, Amsterdam
20:30
Laura Mvula / Metropole Orchestra
Paradiso, Amsterdam
22:00
Sleep Party People
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Deaf
Paard, Den Haag
20:00
Ziggi Recado + Maikal X
P60, Amstelveen
20:30
Shirma Rouse
P3, Purmerend
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Isaac & Friends
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Matt Gonzo Roehr
Nieuwe Nor, Heerlen
23:45
The Brahms
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
22:30
Blues & Beyond: Sunset Travelers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Ane Brun
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nits - NITS?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Harry Sacksioni
Musis, Arnhem
Dotan UITVERKOCHT
Mezz, Breda
22:00
Superstijl
Metropool, Hengelo
20:00
Joey Bada$$
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kayak
Luxor Live, Arnhem
22:00
Inter Arma
Little Devil, Tilburg
20:30
Mayra Andrade
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
20:00
Jack Friday Live: Daniel Tempelman
Hofman, Utrecht
Typhoon
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Herman Brood Academie On Tour
Hedon, Zwolle
Zentralheizung Of Death Des Todes
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
ADE
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:30
Roy Buckley
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Feuerengel - A tribute to Rammstein
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:15
The Phantom Four
EKKO, Utrecht
20:00
Thus:Owls
Effenaar, Eindhoven
20:00
Booze & Glory + Complaint + Midnight Tattoo
Dynamo, Eindhoven
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Wim Daniëls & Yvonne Gijsbers
De Weijer, Boxmeer
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Speeldoos, Vught
20:00
Geppetto & The Whales
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Lach het weg
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Michael Prins
De Pul, Uden
20:00
Riccardo Tesi & Banditaliana
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Nieuwe Kolk, Assen
Tops
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Road Trip Tour
De Helling, Utrecht
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
21:00
Targets / Twijfelbrigade
De Bakkerij, Castricum
21:00
Dragged Into Sunlight
dB's, Utrecht
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Cultura, Ede
20:00
Stevie Ann
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
17:00
Akwasi
Concerto, Amsterdam
20:30
Female Fronted Metal Night / Eve's Fall + Dead Market
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Desi & Cody
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Stef Bos
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar