Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Flint
Amersfoort
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
'T Uilekot
Herzele
Paradiso
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
In The Woods
Lage Vuursche
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Muziekodroom
Hasselt
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Roepaen
Ottersum
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
The Jack
Eindhoven
Manifesto
Hoorn
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
19:30
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
18:00
Taverne
Bergen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
14:30
So What!
Gouda
20:00
Mezz
Breda
11:00
Chassé Theater
Breda
20:00
P3
Purmerend
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:15
Hedon
Zwolle
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
Gigant
Apeldoorn
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
De Amer
Amen
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Backstage
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vooruit
Gent
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:30
Buried / Wasted Bullet
V11, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Beans On Toast
Winston, Amsterdam
21:00
Bart Maris / Lode Vercampt
'T Uilekot, Herzele
Band of Skulls
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Anthony Rother / Antigone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
American Aquarium
In The Woods, Lage Vuursche
20:15
Alain Clark - Walk With Me
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
After The Burial / Dead Letter Circus / Miasmal / Tides From Nebula
Muziekodroom, Hasselt
zondag 26 oktober 2014
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
Milow
Doornroosje, Nijmegen
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Eefje De Visser
Leidse Schouwburg, Leiden
14:15
De Nieuwe Wildernis - Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Dan Baird & Homemade Sin + Support
Iduna, Drachten
Damien Rice
Koninklijk Circus, Brussel
Chuck Prophet & The Mission Express
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chi Coltrane
Luxor Live, Arnhem
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
14:30
Blues op Zondag met The love Veins
Boerderij, Zoetermeer
Blackberry Smoke
Metropool, Hengelo
20:30
Black Flower
Paradiso, Amsterdam
16:30
Bird on the Wire
Mezz, Breda
16:00
Big Bo Brocken
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
American Aquarium
De Amer, Amen
15:00
A Song Journey
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
maandag 27 oktober 2014
20:00
Transport League
Backstage, Nijmegen
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
St. Vincent
Trix, Antwerpen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Kishi Bashi
Paradiso, Amsterdam
20:30
Henderson, Berlin & Chambers HBC The Super Trio
Boerderij, Zoetermeer
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bart Oostindie / Jo Didderen / Jérôme Cardynaals
Cafe D’n Ingel, Thorn
dinsdag 28 oktober 2014
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Flint, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
We Are Scientists
De Helling, Utrecht
The War On Drugs
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Howlin' Brothers
Brebl, Nijmegen
20:00
The Hoax
Muziekodroom, Hasselt
21:00
The Cool Quest
CultuurCafé, Nijmegen
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Merleyn, Nijmegen
20:30
Sticky Fingers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:30
Perfect Pussy
EKKO, Utrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Morrissey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mogwai
Vooruit, Gent
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Markant Uden, Uden