Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Vooruit
Gent
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Roepaen
Ottersum
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Kring
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:00
De Speeldoos
Vught
Man Cave
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
22:00
Hofman
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Het Klooster
Nuenen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Atak
Enschede
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Taverne
Bergen
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
MC Theater
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Flux
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
maandag 22 september 2014
Gavin DeGraw
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
White Hills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cold Specks
MC Theater, Amsterdam
dinsdag 23 september 2014
20:00
Elephant Stone
013, Tilburg
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
Azealia Banks
Vooruit, Gent
20:00
The Bootleg Beatles
C-Mine, Genk
20:00
Pharrell Williams
Ziggo Dome, Amsterdam
We Were Promised Jetpacks
Paradiso, Amsterdam
Reginald D Hunter
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
B-Real / Serial Killers / Xzibit
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ryan Adams
Paradiso, Amsterdam
woensdag 24 september 2014
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
SOHN
De Helling, Utrecht
Scott H. Biram
EKKO, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Hofman, Utrecht
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
A.J. Croce
Roepaen, Ottersum
Lonely Kamel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Shane Alexander
Patronaat, Haarlem
20:00
Dian Liesker
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paul de Munnik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Birds That Change Colour
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
UB40
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pharrell Williams
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Yori Swart
Melkweg, Amsterdam
Lady Gaga
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Jim Jones Revue
Melkweg, Amsterdam
Jessie Ware
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Frederic & de Katoenvelden
De Kring, Amsterdam
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Paradiso Orchestra
Paradiso, Amsterdam
Semen
The Cave, Amsterdam
21:30
Bart de Win / Eric Ineke / James Torme / Matangi Quartet / The Ob6sion
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Lady Gaga Afterparty
Paradiso, Amsterdam
donderdag 25 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Spiegel, Zwolle
Hadewych Minis
Het Klooster, Woerden
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Speeldoos, Vught
Typhoon
Man Cave, Utrecht
20:15
Ape Not Mice
De Helling, Utrecht
20:30
Yvon Mocking (EP-release)
EKKO, Utrecht
20:30
Festival RASAMania!: Myanmar Meets Europe
RASA, Utrecht
21:00
Angelo Boltini / IX / Willem Wits
dB's, Utrecht
22:00
Paul Cherryseed
Hofman, Utrecht
20:00
Nairobi Golf Kid
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Southern Sunrise EP Release
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Azymuth & The Jazzinvaders
BIRD, Rotterdam
20:30
Duncan Idaho // Releaseparty 'Riddles'
Rotown, Rotterdam
21:30
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Red Snapper
Nijdrop, Opwijk
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Het Klooster, Nuenen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Schedelgeboorten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Rowwen Heze
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
The Bootleg Beatles
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Dijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hadewych Minis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Giovanca
Patronaat, Haarlem
21:30
Benjamin James Caldwell (AUS)
Patronaat, Haarlem
20:30
Paul de Munnik - Tribute to Neil Diamond
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
19:00
Camera / Sleepy Sun / White Manna
Effenaar, Eindhoven
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Omval, Diemen
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
A.J. Croce
Paard, Den Haag
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Rietveld Theater, Delft
20:00
Swans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Elephant Stone
Botanique, Brussel
20:00
The Kik
Mezz, Breda
20:30
MAAR ONDERTUSSEN
Chassé Theater, Breda
20:00
Stand Up Comedy
Taverne, Bergen
Lene Lovich
Luxor Live, Arnhem
Azealia Banks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hark / Ken Mode
Winston, Amsterdam
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Luke Sital-Singh
MC Theater, Amsterdam
22:00
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
20:00
Janne Schra
P60, Amstelveen
vrijdag 26 september 2014
Cortonville Presents: Paceshifters - CD Release
Hedon, Zwolle
20:30
A.J. Croce
Hedon, Zwolle
Lene Lovich Band (AFGELAST)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The 3rd man
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Izegrim
De Flux, Zaandam
Jodymoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Giovanca
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Red Snapper
De Helling, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
21:00
White Manna
dB's, Utrecht
21:00
Festival RASAMania!: Soneros de Verdad
RASA, Utrecht
Oscar and the Wolf
013, Tilburg
20:30
Paul de Munnik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg