Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
Theater de Bussel
Oosterhout
Tivoli
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
EKKO
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Haags Pop Centrum
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
CinéPalace
Kortrijk
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Melkweg
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Vera
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Tivoli
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Bibelot
Dordrecht
Rodahal
Kerkrade
Cafe Averechts
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Janskerk
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
23:00
Rotown
Rotterdam
22:00
V11
Rotterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
dB's
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:30
Little Devil
Tilburg
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
23:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Music Club Kampen
Kampen
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
23:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 24 april 2014
Fischer-Z
Vorstin, Hilversum
Pater Moeskroen - Karavaan
Theater de Bussel, Oosterhout
James Walsh
Tivoli, Utrecht
John Paul Keith
Vera, Groningen
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Dan Bern
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Karsu Dönmez
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
20:00
Jacco Gardner
Atak, Enschede
20:00
Dinerconcert met Njambi
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM!
Mezz, Breda
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2
EKKO, Utrecht
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert
Patronaat, Haarlem
21:00
Indian Askin / The Afterveins
Winston, Amsterdam
21:30
Stuurbaard Bakkebaard
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Bade / Sunday Sun
013, Tilburg
Kraantje Pappie
Effenaar, Eindhoven
20:30
Miguel Rodriguez
RASA, Utrecht
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Celine Cairo
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Chris van der Ende - Gek
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Zaantheater, Zaandam
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin
Doornroosje, Nijmegen
Glennis Grace
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies
CC Muziekcafé, Amsterdam
16:30
Melanie De Biasio
Concerto, Amsterdam
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
Ampline
Haags Pop Centrum, Den Haag
Bløf
Duycker, Hoofddorp
Live From Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dinosaur Truckers
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
House of Cosy Cushions
CinéPalace, Kortrijk
20:00
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora
Mezz, Breda
20:00
Savoy Room
BIRD, Rotterdam
20:00
Katie Melua
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Katinka Polderman
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning
Markant Uden, Uden
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 25 april 2014
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
Triggerfinger
Podium 't Beest, Goes
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
Jacqueline Govaert
013, Tilburg
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Castle / Conan / The Graviators
Vera, Groningen
Frank Boeijen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marissa Nadler
Tivoli, Utrecht
20:30
Lefties Soul Connection
Groene Engel, Oss
Pater Moeskroen - Karavaan
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
ASG
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Heeren van Oranje
De Meenthe, Steenwijk
Alain Clark
Bibelot, Dordrecht
UB40
Rodahal, Kerkrade
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
20:30
Roy Hargrove Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Tommy Ebben
Hedon, Zwolle
20:30
Electric Eel Shock
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Back to Basic presents Kingsnight
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
20:00
Dub Trio + Horses Blew Fire
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Janskerk, Utrecht
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Midas / Nosoyo
Paard, Den Haag
23:00
The Kik
Rotown, Rotterdam
22:00
Los Vigilantes
V11, Rotterdam
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Bong Ra / Deformer
dB's, Utrecht
22:00
Popstrangers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones
Melkweg, Amsterdam
22:00
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
21:30
Doghouse Gallows
Little Devil, Tilburg
21:30
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
21:00
Queenscore
Dynamo, Eindhoven
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku
N9, Eeklo
23:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
21:00
At The Juke Joint
De Spot, Middelburg
21:00
Dead Ghosts
De Zwerver, Oostende
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites
De Klomp Ovezande, Ovezande
23:00
Johannes Heil / Len Faki
Doornroosje, Nijmegen