PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 jun
013
Tilburg
1
013
Tilburg
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Café De Meister
Geleen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
1
DeLaMar
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
1
20:30
Hofman Café
Utrecht
21:00
Lux
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
21:30
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Zaantheater
Zaandam
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
do 13 jun
20:30
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
1
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goffertpark
Nijmegen
9
2
21:00
Hofman Café
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
3
1
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:00
N9
Eeklo
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paard
Den Haag
1
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Orpheus
Apeldoorn
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
vr 14 jun
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nijverheid
Utrecht
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Singer
Rijkevorsel
DeLaMar
Amsterdam
DOK 6
Panningen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Dynamo
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
1
20:00
Fletcher Hotel
Leidschendam
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:30
Gigant
Apeldoorn
Groene Engel
Oss
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam

woensdag 12 juni 2019

Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
1
Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
3
20:00
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters Burgerweeshuis, Deventer
19:00
The Mahones Café De Meister, Geleen
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Vintage Trouble
Vintage Trouble De Oosterpoort, Groningen
1
Karin Bloemen - Souvenirs DeLaMar, Amsterdam
Foto Rumours of Fleetwood Mac
Rumours of Fleetwood Mac Grenswerk, Venlo
1
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
21:00
Jasper Steverlinck Lux, Nijmegen
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute Markant Uden, Uden
Cage the Elephant Melkweg, Amsterdam
Foto Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club Melkweg, Amsterdam
1
1
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Ralph van Raat Speelt Radiohead Paard, Den Haag
22:00
Yoke Lore Paradiso, Amsterdam
Marcus King Band Paradiso, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie Paradiso, Amsterdam
20:00
WOLKEN Paradox, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz Parktheater, Eindhoven
20:30
Joan As Policewoman Patronaat, Haarlem
Foto Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019 Philips Stadion, Eindhoven
20:00
The Analogues Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals Rockhal,
21:30
Kikagaku Moyo Vera, Groningen
20:00
Eddie Vedder Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music Zaantheater, Zaandam
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall Zuiderparktheater, Den Haag

donderdag 13 juni 2019

20:30
The Mavericks 013, Tilburg
Foto Wilco
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:15
Stef Bos - Ruimte Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Petros Klampanis Trio Bimhuis, Amsterdam
Foto Eline Mann
Eline Mann BIRD, Rotterdam
1
Foto Snail Mail
Snail Mail Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Robben Ford Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dulfer Plays Blues De Flux, Zaandam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fatal Flowers De Oosterpoort, Groningen
20:30
Venice De Oosterpoort, Groningen
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes De Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Bon Jovi
Bon Jovi Goffertpark, Nijmegen
9
2
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant Hofman Café, Utrecht
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA) Little Devil, Tilburg
20:00
The Paladins Luxor Live, Arnhem
Foto Patton Oswalt
Patton Oswalt Meervaart, Amsterdam
1
Foto Inna De Yard
Inna De Yard Melkweg, Amsterdam
1
Foto Yawning Man
Yawning Man Melkweg, Amsterdam
3
1
Foto Marcus King Band
Marcus King Band Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:00
Meat Puppets N9, Eeklo
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Merain Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto Joan As Policewoman
Joan As Policewoman Paard, Den Haag
1
Martin Garrix Paradiso, Amsterdam
20:00
Vintage Trouble Patronaat, Haarlem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Tomberlin
Tomberlin Rotown, Rotterdam
1
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's Simplon, Groningen
20:00
Robert Jon & The Wreck Spirit of 66, Verviers
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Orpheus, Apeldoorn
21:00
Yamantaka // Sonic Titan V11, Rotterdam
22:00
Postcards Vera, Groningen
Foto Mariah Carey
Mariah Carey Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:15
Bisham Concert Band Zuiderparktheater, Den Haag

vrijdag 14 juni 2019

19:00
Wavefest presents: Christian Death + Second Still Baroeg, Rotterdam
20:30
The Sheepdogs Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Birds That Change Colour Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Mahones dB's, Utrecht
20:00
The Paladins De Bosuil, Weert
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers De Nijverheid, Utrecht
2
20:30
Stef Bos - Ruimte De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Mavericks De Oosterpoort, Groningen
21:00
Wild Romance De Peppel, Zeist
20:00
Mono-Poly De Perifeer, Deventer
20:00
Meat Puppets De Singer, Rijkevorsel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 DOK 6, Panningen
21:00
Fatal Flowers Doornroosje, Nijmegen
20:45
Constant Mongrel Dynamo, Eindhoven
19:30
1000MODS Effenaar, Eindhoven
Foto Bewilder
Bewilder EKKO, Utrecht
1
20:00
The Beatles Revival Fletcher Hotel, Leidschendam
1
20:30
Arp Frique & Family Gebouw T, Bergen op Zoom
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah Gigant, Apeldoorn
Ralph van Raat speelt Radiohead Groene Engel, Oss
21:00
Sweet Mary Jane Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
De Microclub Hedon, Zwolle
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mell Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Nick & Simon Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique LOLA050, Groningen
20:00
The Mieters Maloe Melo, Amsterdam
1
19:00
EZG / Steen Melkweg, Amsterdam
Pagina 1