Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
De Flux
Zaandam
Metropool
Hengelo
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
Melkweg
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:15
Parktheater
Eindhoven
21:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
AFAS Live
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
Kasteel Vorden
Vorden
Wantijpark
Dordrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Grenswerk
Venlo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PleinTheater
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
The Blues Village Grolloo
Grolloo
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Vorstin
Hilversum
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Philips Stadion
Eindhoven
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Westerkerk
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
Hall Of Fame
Tilburg
De Roma
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
19:00
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Rockhal
Esch zur Alzette
De Skâns
Gorredijk
De Helling
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wantijpark
Dordrecht
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Het Veerkwartier
Haarlem
Vera
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
Baroeg
Rotterdam
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Gryphus
Vierlingsbeek
Lijm en Cultuur
Delft
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Kasteel Vorden
Vorden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
16:00
Poppodium Volt
Sittard
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Effenaar
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
vrijdag 11 juni 2021
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Vera Mann - Goesting
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Thelonious Monster
TivoliVredenburg, Utrecht
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
Ten Times A Million
De Flux, Zaandam
Steve Harley
Metropool, Hengelo
20:30
Stéphanie Struijk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Stan Van Samang
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
20:30
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
22:45
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
20:00
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
21:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Romy Dya
De Meester, Almere
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
Robin Kester - Vroeg
Vera, Groningen
21:00
Robin Kester - Laat
Vera, Groningen
Richard Thompson
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Piepschuim
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
20:00
Penvriend
Luxor Live, Arnhem
Patrick Fiori
Koninklijk Circus, Brussel
Parkpop Downtown
Paard, Den Haag
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
Live at Wantij
Wantijpark, Dordrecht
20:00
Lesoir
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Lavinia Meijer
Grenswerk, Venlo
Lara Fabian
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
La Pegatina
De Oosterpoort, Groningen
20:00
KingFisher Sky
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Katharina Gross / Wouter Snoei
PleinTheater, Amsterdam
Julian Sas Plays Jimi
Patronaat, Haarlem
21:15
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
18:00
Het Zomer Theater: Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Henk Hofstede
Vorstin, Hilversum
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Front 242
De Kreun, Kortrijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
Eric Clapton
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
19:00
Dulfer 80 - Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
20:00
Dr. Rude's Sitdown Concert
P60, Amstelveen
20:00
DJ Devereaux 85 & Lektroy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dead Bronco
Podium 't Beest, Goes
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
Clouseau
De Roma, Antwerpen
20:00
Brainpower
Burgerweeshuis, Deventer
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
BOA Gaat Live: Zardonic
Baroeg, Rotterdam
20:00
Blaudzun
Fluor, Amersfoort
19:00
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Blackbriar
Bibelot, Dordrecht
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Benjamin Biolay
Rockhal, Esch zur Alzette
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
Abraham Sarache
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 12 juni 2021
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wantijpop
Wantijpark, Dordrecht
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
Veerplas Festival
Het Veerkwartier, Haarlem
Thelonious Monster
Vera, Groningen
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
The Bruceband
Metropool, Hengelo
Submit Fest 2021
Baroeg, Rotterdam
19:30
Stevie Ray Vaughan Undercover
Het Bolwerk, Sneek
Sofie Winterson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shifting Daylight - Gemmae
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Richard Thompson
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Op De Tôffel
Gryphus, Vierlingsbeek
OHM Festival
Lijm en Cultuur, Delft
Noah
Melkweg, Amsterdam
Nacht van Oranje
Ahoy, Rotterdam
20:00
MINKA
Luxor Live, Arnhem
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
20:00
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maartje & Kine / Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
16:00
Lesoir
Poppodium Volt, Sittard
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Komatsu
Effenaar, Eindhoven
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
Jarry
Koninklijk Circus, Brussel
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden