Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Hedon
Zwolle
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
Melkweg
Amsterdam
15:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:30
P60
Amstelveen
18:00
Trix
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
16:45
Patronaat
Haarlem
15:00
Perron-3
Rosmalen
16:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
Het Bolwerk
Sneek
Flint
Amersfoort
00:00
Energiehuis
Dordrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Luxor Live
Arnhem
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Little Devil
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:15
C-Mine
Genk
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:30
P3
Purmerend
Trix
Antwerpen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
De Weyver
Hoogwoud
00:00
De hoogte
Winsum
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zik Zak
Ittre
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
15:00
Markant Uden
Uden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
zaterdag 07 december 2019
Waylon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Voltage - Tom Petty Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Legends - F1 Freestyle
013, Tilburg
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
15:30
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
zondag 08 december 2019
20:00
Waylon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Trance
Little Devil, Tilburg
20:00
The Analogues
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:30
Six Feet Under
P60, Amstelveen
18:00
Queensrÿche
Trix, Antwerpen
20:00
Nona
Hedon, Zwolle
20:00
Next Of Kin: Dawn Brothers, Dewolff, Tim Knol & Friends
Boerderij, Zoetermeer
16:45
MTV Headbangers Ball tour 2019
Patronaat, Haarlem
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Perron-3, Rosmalen
16:00
Buster Shuffle
Podium 't Beest, Goes
maandag 09 december 2019
20:30
Gong / Steve Hillage Band
Paradiso, Amsterdam
Boris
De Helling, Utrecht
dinsdag 10 december 2019
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
Alter Bridge
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 11 december 2019
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
donderdag 12 december 2019
20:00
The Young Gods
Paard, Den Haag
20:00
The New Roses
De Bosuil, Weert
The Exploited
Het Bolwerk, Sneek
The Analogues
Flint, Amersfoort
00:00
Tangarine - Uiteen
Energiehuis, Dordrecht
Sonata Arctica
013, Tilburg
Skillet
013, Tilburg
20:00
Pro-Pain
Musicon, Den Haag
Monomyth
Paard, Den Haag
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:15
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
19:00
Eindhoven Metal Meeting 2019 Warm-up Party: DØdheimsgard + Bölzer + 2
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dutch Eagles
De Domijnen, Sittard
Balthazar (Be)
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Amyra / Colorwave / The Interns
Metropool Enschede, Enschede
Alter Bridge
Koninklijk Circus, Brussel
vrijdag 13 december 2019
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vandenberg's Moonkings
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Van Dik Hout
Hedon, Zwolle
20:00
The New Roses
Het Podium, Hoogeveen
The Exploited
Little Devil, Tilburg
20:30
The Dirty Daddies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tape Toy
Paradiso, Amsterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:15
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
C-Mine, Genk
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Molly Hatchet
Iduna, Drachten
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
Insomnium / The Black Dahlia Murder
Trix, Antwerpen
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
Bökkers
Metropool, Hengelo
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
21:00
1914
Metropool, Hengelo
zaterdag 14 december 2019
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Maiden Day 2019
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Dutch Eagles
van Beresteyn, Veendam
21:00
Bombus / Wildebeast
V11, Rotterdam
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 15 december 2019
20:00
Waylon
Zaantheater, Zaandam
20:00
The New Roses
Zik Zak, Ittre
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
Monomyth
Paard, Den Haag
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
20:00
Het Grote Songfestivalfeest
Ziggo Dome, Amsterdam
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Amon Amarth
AFAS Live, Amsterdam
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 17 december 2019
18:30
Ghost
Rockhal, Esch zur Alzette
woensdag 18 december 2019
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Panteón Rococó
Melkweg, Amsterdam
21:00
John Corabi
De Pul, Uden
De Heideroosjes
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 19 december 2019
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
19:45
Van Dik Hout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand