Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Lux
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Goffertpark
Nijmegen
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
BIRD
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hofman
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rotown
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
De Nijverheid
Utrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Dynamo
Eindhoven
Dok6
Panningen
20:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
23:00
Melkweg
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Metropool
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
woensdag 12 juni 2019
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall
Zuiderparktheater, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute
Markant Uden, Uden
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Rockhal, Esch zur Alzette
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eddie Vedder
Vorst Nationaal, Brussel
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Jasper Steverlinck
Lux, Nijmegen
20:30
Joan As Policewoman
Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Kikagaku Moyo
Vera, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie
Paradiso, Amsterdam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Harmonie, Leeuwarden
Ralph van Raat Speelt Radiohead
Paard, Den Haag
Rumours of Fleetwood Mac
Grenswerk, Venlo
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
The Mahones
Café De Meister, Geleen
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda
Metropool Enschede, Enschede
Two Door Cinema Club
Melkweg, Amsterdam
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Vintage Trouble
De Oosterpoort, Groningen
Whitesnake
013, Tilburg
Whitesnake
013, Tilburg
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
WOLKEN
Paradox, Tilburg
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music
Zaantheater, Zaandam
22:00
Yoke Lore
Paradiso, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
donderdag 13 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bisham Concert Band
Zuiderparktheater, Den Haag
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Dulfer Plays Blues
De Flux, Zaandam
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
Eline Mann
BIRD, Rotterdam
20:00
Fatal Flowers
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant
Hofman, Utrecht
19:30
Inna De Yard
Melkweg, Amsterdam
Joan As Policewoman
Paard, Den Haag
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meat Puppets
N9, Eeklo
20:30
Merain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patton Oswalt
Meervaart, Amsterdam
20:30
Petros Klampanis Trio
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Postcards
Vera, Groningen
20:30
Robben Ford
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
Snail Mail
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Mavericks
013, Tilburg
20:00
The Paladins
Luxor Live, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tomberlin
Rotown, Rotterdam
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's
Simplon, Groningen
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vintage Trouble
Patronaat, Haarlem
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Yamantaka // Sonic Titan
V11, Rotterdam
19:30
Yawning Man
Melkweg, Amsterdam
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 14 juni 2019
19:30
1000MODS
Effenaar, Eindhoven
20:00
Abba Tribute
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Amyl and The Sniffers
De Nijverheid, Utrecht
21:00
Andre Hazes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Arp Frique & Family
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bewilder
EKKO, Utrecht
20:00
Birds That Change Colour
Café Wilhelmina, Eindhoven
Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex
Philips Stadion, Eindhoven
21:30
Boskat / Kid Harlequin
So What!, Gouda
20:00
Bryan Adams
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Calefax / Eric Vloeimans
Paradiso, Amsterdam
20:45
Constant Mongrel
Dynamo, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Dok6, Panningen
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
Dead Boys
Patronaat, Haarlem
23:00
Dillinja
Melkweg, Amsterdam
Dool + Order of the Emperor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Emergendizer
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
19:00
EZG / Steen
Melkweg, Amsterdam
21:00
Fatal Flowers
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah
Gigant, Apeldoorn
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows
Metropool, Hengelo
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Marbled Eye + Shithätt
Vera, Groningen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Meat Puppets
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique
LOLA050, Groningen
20:30
Mell
Kroepoekfabriek, Vlaardingen