Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
P3
Purmerend
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Grote Post
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Klif
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Reimink
Lemelerveld
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Corneel
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
21:30
Vera
Groningen
zaterdag 16 maart 2019
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steve Hillage Band / System 7
Boerderij, Zoetermeer
21:00
2000 Motels
De Peppel, Zeist
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Desert Storm / Komatsu
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jacco Wynia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live
013, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Dr. Love dance classic party
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Jean Paul Rena
Café de Gouden Leeuw, Nispen
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
22:00
Cymbaline / Taveneer
Merleyn, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Theater De Tuin, Leusden
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor
In the Woods, Leusden
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst
Corneel, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five
Vorstin, Hilversum
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Neil Diamond Memories
Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Amy Winehouse tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
J R&B Bluesband
Cafe De Pijpenla, Harlingen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
21:00
CUT_
Simplon, Groningen
21:30
FEWS
Vera, Groningen