Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Vorstin
Hilversum
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
The Jack
Eindhoven
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
20:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Reimink
Lemelerveld
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
zaterdag 16 maart 2019
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five
Vorstin, Hilversum
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
FEWS
Vera, Groningen
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
Colter Wall
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jacco Wynia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater RhederArt, Dieren
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Theater De Tuin, Leusden
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
21:00
CUT_
Simplon, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Podium onder de toren, Grootschermer
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Maiden United
Podium 't Beest, Goes
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
21:00
Leifur James
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
20:30
James Burki / The Sprvk
Paard, Den Haag
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Kissin' Dynamite
Metropool Enschede, Enschede
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
22:00
Cymbaline / Taveneer
Merleyn, Nijmegen
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel