Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Doornroosje
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
De Kunstgreep
Oostzaan
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:30
P60
Amstelveen
16:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:15
Bimhuis
Amsterdam
18:30
Mezz
Breda
Ahoy
Rotterdam
19:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
P3
Purmerend
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Amer
Amen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
20:00
Vera
Groningen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
De Helling
Utrecht
20:15
Openluchttheater Ede
Ede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
Vera
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Paard
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Riche
Boxmeer
22:00
Corneel
Lelystad
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
013
Tilburg
23:15
Nieuwe Nor
Heerlen
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Weverkeshof
Nuenen
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
14:30
De Weverij
Zierikzee
zaterdag 22 september 2018
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Alltheniko / Emerald / Ranger / The Exalted Piledriver! / Tytan / Vhäl
P60, Amstelveen
16:30
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:15
Salon Joussour
Bimhuis, Amsterdam
18:30
Janne Schra
Mezz, Breda
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
19:00
Urban Matterz - Old School Hip Hop Concert
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
19:30
Elephant Tree / Mothership / Stoned Jesus
Doornroosje, Nijmegen
The Devil Makes Three
Melkweg, Amsterdam
19:30
In the Woods - Kevin Welch
Fort33, Leusden
Deafheaven
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sfera Ebbasta
Melkweg, Amsterdam
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Waylon
013, Tilburg
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
20:00
Ilse DeLange
Patronaat, Haarlem
20:00
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chopin Meets The Blues
Paard, Den Haag
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kevin
Simplon, Groningen
Kovacs
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
20:00
The Three Al's
PlusEtage, Baarle-Nassau
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Shakatak
Iduna, Drachten
20:00
Jazzalike
Metropool, Hengelo
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dag in het kader van de internationale vrede
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ithilien
Café De Meister, Geleen
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
20:00
Honey Bucket / Woolen Men
Vera, Groningen
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen
MaYaN
De Helling, Utrecht
20:15
De Dijk
Openluchttheater Ede, Ede
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
20:30
Franck Carducci Band + Mary Reynaud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Gilad Hekselman
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tessera Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Mamadou Kelly
Bitterzoet, Amsterdam
Andy McKee
013, Tilburg
21:00
Ruben Hein
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Madensuyu
Luxor Live, Arnhem
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
21:00
Josh Island + Blind Surfer
Altstadt, Eindhoven
21:00
Superstijl
Podium 't Beest, Goes
21:00
Decibelles
Paard, Den Haag
21:00
Live at LOLA: Raw Medicine
LOLA050, Groningen
21:00
Dvl (The Hoax & Guy Forsyth)
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dubbus Reünie
Riche, Boxmeer
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
22:00
Kubilay Kaya
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Permanent (IT), a tribute to Joy Division
Muziekcafé Helmond, Helmond
Mr Scruff
013, Tilburg
23:15
Pro Freestyle Afterparty - hosted by HEAVN
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 23 september 2018
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Pieter Wispelwey
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee