Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vrijthof
Maastricht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Artis
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:30
Hofman
Utrecht
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Cafe Bluff
Heerlen
21:00
Rotown
Rotterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Het Bostheater
Gramsbergen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Café de Kuip
De Koog
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Roepaen
Ottersum
18:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
15:00
Baroeg
Rotterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Koning Boudewijnstadion
Brussel
013
Tilburg
18:00
T-Klub
Lokeren
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Gebr. De Nobel
Leiden
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Musicon
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
17:00
Gigant
Apeldoorn
18:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
Baroeg
Rotterdam
zaterdag 22 juli 2017
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Howard Komproe & de Lulverhalen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Walk off the Earth
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Konshens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Twin Peaks
EKKO, Utrecht
20:00
Benjamin Francis Leftwich
De Helling, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest presents Altar
dB's, Utrecht
20:30
Monophonics
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Sasquatch / Stone In Egypt / Strychnine
Baroeg, Rotterdam
15:00
The Mysterons
Artis, Amsterdam
zondag 23 juli 2017
15:00
Singer-songwriter Richard Cejer
PopEi, Eindhoven
20:30
Milow
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Blind Illusion (USA) + Kryptos (IND)
Little Devil, Tilburg
17:00
Peer
Gigant, Apeldoorn
14:00
Peer
Cultuurkwartier, Apeldoorn
maandag 24 juli 2017
20:00
Acid King/Toner Low
dB's, Utrecht
dinsdag 25 juli 2017
Extreme
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Moon Hooch
Paradiso, Amsterdam
woensdag 26 juli 2017
Tyler Childers
Paradiso, Amsterdam
donderdag 27 juli 2017
Milow
Zuiderparktheater, Den Haag
22:00
Elder
Merleyn, Nijmegen
21:30
Jessy Yasmeen
Hofman, Utrecht
22:45
Zomerconcert: Men on Wire + Freeloader
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Acidez / The Job / Total Chaos
Cafe Bluff, Heerlen
vrijdag 28 juli 2017
21:00
Mitch Rivers plays Neil Young
Rotown, Rotterdam
18:00
Embrace the Waves
PopEi, Eindhoven
19:30
Todos Tus Muertos
Melkweg, Amsterdam
Bad Religion
Melkweg, Amsterdam
21:00
Acid King
Little Devil, Tilburg
zaterdag 29 juli 2017
20:00
Celebration
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Jess and the Ancient Ones
Little Devil, Tilburg
20:30
Fossen & Struijk Band
Het Bostheater, Gramsbergen
21:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
21:00
Bluesselect
Café de Kuip, De Koog
14:00
Acidez / Breakout / Call The Cops / De Nakse / Disturbance / G.B.H. /
Baroeg, Rotterdam
20:00
Aafke Romeijn
Artis, Amsterdam
U2
Amsterdam ArenA, Amsterdam
16:00
Billy & Bloomfish
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 30 juli 2017
15:00
Helge Slikker
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Karsu
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Matt Winson - Kanoconcert
Roepaen, Ottersum
18:00
Streamplified
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Singer-songwriterduo Sifra & Jaap
PopEi, Eindhoven
22:00
Milkshake Live: Kumbia Queers
Paradiso, Amsterdam
17:00
Supermoon
Gigant, Apeldoorn
16:00
IZAH
dB's, Utrecht
14:00
Supermoon
Cultuurkwartier, Apeldoorn
15:00
Death by Stereo
Baroeg, Rotterdam
U2
Amsterdam ArenA, Amsterdam
maandag 31 juli 2017
21:30
Village People
Paradiso, Amsterdam
Last In Line
De Helling, Utrecht
dinsdag 01 augustus 2017
20:00
Patti Smith
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
U2
Koning Boudewijnstadion, Brussel
Rival Sons
013, Tilburg
woensdag 02 augustus 2017
18:00
Macabre
T-Klub, Lokeren
20:00
BOO SEEKA
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Cough
Patronaat, Haarlem
20:00
Blackmore's Night
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patti Smith
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Chico Trujillo
Melkweg, Amsterdam
21:00
Crazy Town
Little Devil, Tilburg
donderdag 03 augustus 2017
19:30
Sanctuary (usa) + Support Exclusive Nl Show!!
Willemeen, Arnhem
21:00
JP Harris & The Tough Choices
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Break Of Day / Harsh Realms / No Trigger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Fates Warning
Gebr. De Nobel, Leiden
22:45
Zomerconcert: My Generation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sheer Mag
EKKO, Utrecht
19:30
Macabre + Apophys + Soulemmision
Dynamo, Eindhoven
20:00
Chixdiggit!
dB's, Utrecht
vrijdag 04 augustus 2017
Kid Harlequin
Rotown, Rotterdam
Aborted
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Miscellaneous
Musicon, Den Haag
21:00
Warbringer
Little Devil, Tilburg
20:00
Brujeria
dB's, Utrecht
zaterdag 05 augustus 2017
20:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutemoment
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Marilyn Manson
TivoliVredenburg, Utrecht
C.W. Stoneking
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Anil Aras / Daan Groeneveld / Moody Mehran
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Norgren
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Fates Warning
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
19:30
Sacred Reich+ Kryptos + Probation
Dynamo, Eindhoven
20:30
Reno Divorce
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:30
Indifferent Sun / Tau Cross / We'rewolves
Baroeg, Rotterdam
15:00
Sef
Artis, Amsterdam
zondag 06 augustus 2017
15:00
Ronald Snijders (muzikant)
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Altın Gün
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Caprera Klassiek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Boris presents: Keep The Funk Alive
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
Face To Face / Good Riddance / Pennywise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roy Ayers
Melkweg, Amsterdam
21:00
Joe Buck Yourself
Little Devil, Tilburg
20:00
Eek-A-Mouse
Het Bolwerk, Sneek
17:00
Ivar
Gigant, Apeldoorn
18:30
Sheer Terror (excl. NL show) + The Patrons + Running Out
Dynamo, Eindhoven
14:00
Bertus en Ruud Borgers
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
14:00
Ivar
Cultuurkwartier, Apeldoorn
Death Angel
Baroeg, Rotterdam