Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
van Beresteyn
Veendam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Brebl
Nijmegen
Bitterzoet
Amsterdam
21:15
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Dakota
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lux
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De School
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
woensdag 18 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kristian Salisbury
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sons of Kemet
Nieuwe Nor, Heerlen
JoJo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Les Discrets
Willemeen, Arnhem
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 1e jaars
Metropool, Hengelo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater De Veste, Delft
20:15
Mathilde Santing
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Dok6, Panningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Posttheater, Arnhem
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Estafest
Brebl, Nijmegen
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
21:15
Giardini Di Mirò
OT301, Amsterdam
22:00
Gidge
Paradiso, Amsterdam
donderdag 19 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Leest, Waalwijk
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Maaspoort, Venlo
Brace
Het Wennekerpand, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Dutch Eagles
Lux, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Andrea Vasi / James Oesi
Portugese Synagoge, Amsterdam
Touché Amoré
Dynamo, Eindhoven
19:30
Trentemoller
Melkweg, Amsterdam
20:00
Batushka
Vera, Groningen
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
20:00
Promised Land Sound
Paradiso, Amsterdam
Einstürzende Neubauten
Patronaat, Haarlem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jord - Afstudeershow
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yves Tumor
De School, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Ogterop, Meppel