Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:30
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
V11
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Capitole
Gent
Pook
Oostknollendam
De Domijnen
Sittard
Bibliotheektheater
Rotterdam
NTGent
Gent
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Cafe Video
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stathe
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
maandag 24 oktober 2016
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 25 oktober 2016
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Of Mice & Men
Trix, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Sophia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jamie Lidell
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
Trix, Antwerpen
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
20:00
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vicente Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
Paul de Munnik
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
Flip Noorman - Make-up
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Eerie Wanda
Cafe Video, Gent
Fairport Convention
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Polica
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:30
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Demob Happy
Sugar Factory, Amsterdam
Dale Watson
Patronaat, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
I Am Oak + David Åhlén
Rotown, Rotterdam
Taylor Davis
Trix, Antwerpen
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam
Passenger
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Wilminktheater, Enschede
20:00
Kampfar + Vreid + Dreamarcher
Dynamo, Eindhoven
20:00
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
Diouff
Stathe, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
For Today
De Helling, Utrecht
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Nynke Laverman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ron Carter
LantarenVenster, Rotterdam
Compact Disk Dummies
Altstadt, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger