Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
21:30
Grote Markt
Tienen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
StudioGonz
Gouda
De Kaaij
Nijmegen
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Taverne
Bergen
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
Ikon
Kapellen, Antwerpen
17:00
Buitenlust
Landhorst
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Roepaen
Ottersum
Maassilo
Rotterdam
12:00
Wattnou
Rotterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
16:00
Mezz
Breda
Koning Boudewijnstadion
Brussel
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
GYS Rotterdam
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lucky
Rijssen
Poppodium Volt
Sittard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Baroeg
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Mezz
Breda
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Innocent
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
donderdag 28 juli 2016
Red Bull Sound Select : De Nachtdienst / Gerson Main / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Docupodium #19
Cinetol, Amsterdam
21:00
Bobby Rush
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Zomerconcerten: Roots Rising
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mark Lanegan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ernest Ranglin
De Doelen, Rotterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Annabel, Rotterdam
21:30
David Gilmour
Grote Markt, Tienen
20:00
Skeletal Remains
Little Devil, Tilburg
20:00
The Gospel Sessions
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
vrijdag 29 juli 2016
20:00
Clowns / March / PEARS
Winston, Amsterdam
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
20:00
Angstgegner / Lotus / Richie Dagger / Tarantino
The Jack, Eindhoven
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Wildlife
StudioGonz, Gouda
Moonshine Brigade
De Kaaij, Nijmegen
20:00
Euregio studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
20:00
Sabiendas (D) + Incarceration (BRA/D) + Bones
Little Devil, Tilburg
zaterdag 30 juli 2016
Flag / T.S.O.L. / The Adolescents / The Freeze
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
Rilan & The Bombardiers
Artis, Amsterdam
20:15
Tabla & Ud
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
16:30
Ramona
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Waxhead
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
Broederliefde / SBMG
Ikon , Kapellen, Antwerpen
17:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
The Moody Orchestra [DE] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Euregio Rijn-Waal Studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
SBMG
Maassilo, Rotterdam
12:00
Pica Pica Parade: Jessy Yasmeen (Wattnou)
Wattnou, Rotterdam
zondag 31 juli 2016
14:00
Altijd Onderweg / De Nachtdienst / Oostcoast
Sonsbeekpark, Arnhem
16:00
L’Heure du Malheur (BE) + Slomote (BE)
Mezz, Breda
Beyoncé
Koning Boudewijnstadion, Brussel
15:00
Jelske Wilmer
PopEi, Eindhoven
20:00
Ivan Pavlov / Renán Zelada / Ronald Willemsen
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
The Zoomatics
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Oliver Cried Wolf (GYS Rotterdam)
GYS Rotterdam, Rotterdam
20:00
DevilDriver
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Clasine Haringsma & Maria Josephine
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Metal Mania Matinee met Skeletal Remains e.a.
dB's, Utrecht
maandag 01 augustus 2016
19:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
woensdag 03 augustus 2016
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
013, Tilburg
donderdag 04 augustus 2016
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Testament
Lucky, Rijssen
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slackers
De Helling, Utrecht
vrijdag 05 augustus 2016
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
zaterdag 06 augustus 2016
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 07 augustus 2016
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 08 augustus 2016
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
dinsdag 09 augustus 2016
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
woensdag 10 augustus 2016
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Whitesnake
013, Tilburg