Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
013
Tilburg
23:00
013
Tilburg
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
23:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
21:30
De Fles
Spijkenisse
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Meester
Almere
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De Velinx
Tongeren
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Factory010
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Het Bos
Antwerpen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
19:45
Het Podium
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Hofman
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
Koningshof
Maassluis
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Music Club Kampen
Kampen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Plock
Volkel
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
22:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
STECK
Delft
22:30
STECK
Delft
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
zaterdag 13 februari 2016
19:30
Textures
013, Tilburg
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Ebonit Saxophone Quartet
Amsterdam Roest, Amsterdam
De Staat
Annabel, Rotterdam
20:30
The Cool Quest
Atak, Enschede
19:00
Jaya The Cat
Baroeg, Rotterdam
Spidergawd
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Patatje Crea: Open Podium
Cinetol, Amsterdam
20:30
Bosphorus waves
Club Antre, Amsterdam
16:00
Bombay
Concerto, Amsterdam
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
20:00
Max Meser / The Elementary Penguins
De Azijnfabriek, Roermond
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
21:00
Nachtpost CD presentatie
De Nieuwe KHL, Amsterdam
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Devon Allman
De Pul, Uden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
The Black Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
Julian Sas Band
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Pleinvrees On Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
20:00
Pleinvrees on Tour
Factory010, Rotterdam
20:00
Lucas Hamming
Fluor, Amersfoort
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
19:30
Crazy Daze - EP Release
Hedon, Zwolle
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Dragged Into Sunlight / Gnaw Their Tongues / Laster / Terzij De Horde
Het Bos, Antwerpen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
19:45
Dirty East Godverdomme / Intense / Swim or Drown / Troops of Doom / We
Het Podium, Hoogeveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Gare Du Nord
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Karsu Dönmez
Jan van Besouw, Goirle
JP & The Seeger Session Band
Junushoff Theater, Wageningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
John Escreet Trio & Evan Parker
LantarenVenster, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
HB concerts: Rezet (D) + Skeletons Of Society + Hammerhead (B) + Night
Little Devil, Tilburg
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Nankosoul + John Frost
Luxor Live, Arnhem
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Meervaart, Amsterdam
19:30
Angel Haze
Melkweg, Amsterdam
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
15:00
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
3J'S - Tour 7
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lil Kleine
P60, Amstelveen
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Mirusia Louwerse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Making Waves Winterfest
Patronaat, Haarlem
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
22:00
Dj Dionysius / Dj Robert Smit / POPTRASH
Q-Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte