Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Sportpaleis
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater in de Steeg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Het Vliegende Paard
Zwolle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Munttheater
Weert
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
RASA
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Centrale
Gent
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Vera
Groningen
20:30
CAB03
Leiden
20:30
Taverne
Bergen
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
C.C. De Ploter
Ternat
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 04 maart 2015
Usher
Ziggo Dome, Amsterdam
Frazey Ford & Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Katy Perry
Sportpaleis, Antwerpen
The Allah-Las
Paradiso, Amsterdam
Nouveau Vélo
Paradiso, Amsterdam
Hans Vandenburg
Theater in de Steeg, Den Haag
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Parktheater, Eindhoven
22:00
Paulusma
Vera, Groningen
Audio Adam
EKKO, Utrecht
20:15
The Five Great Guitars
De Meerpaal, Dronten
20:00
Fatoumata Diawara
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Filipe Monteiro Group
BIRD, Rotterdam
20:00
Showstar
Botanique, Brussel
20:00
Gisela Joao
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Music Masterclass: Mattiash La Eklundh
Duycker, Hoofddorp
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
The Cool Quest
Het Vliegende Paard, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lach het weg
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
D'Angelo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Gus G.
Hedon, Zwolle
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Munttheater, Weert
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Markant Uden, Uden
20:00
Anuar - Integer
Theater Bellevue, Amsterdam
Mary Black
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Elvis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Hartog Eysman / Karel J. Schepers / Money & The Man / Orange Skyline /
Het Vliegende Paard, Zwolle
Niels Geusebroek - Here Am I
Chassé Theater, Breda
Joris Linssen & caramba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon | Sluimer
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Schudden - Perrongeluk
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pond
Nijdrop, Opwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Purling Hiss
OT301, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Agnietenhof, Tiel
20:00
Father John Misty - Kieran Leonard
Botanique, Brussel
20:00
Wallace Vanborn
Paradiso, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Orgel Vreten
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 05 maart 2015
FKA twigs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mister & Mississippi
Effenaar, Eindhoven
Father John Misty
Tolhuistuin, Amsterdam
Sven Hammond
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:00
FFnaar Classic met Wouter Hamel + Wudstik + Eefje de Visser
Effenaar, Eindhoven
Theatertour 'Herinneringen'
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Fatoumata Diawara
RASA, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Handsome Poets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Cultura, Ede
20:15
Harry Sacksioni - 65
Munttheater, Weert
20:15
3J'S
Zaantheater, Zaandam
20:00
Metro Al Medina
De Centrale, Gent
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
We Are The City
Botanique, Brussel
20:00
The Ragbags
Manifesto, Hoorn
20:00
Romain Virgo
P60, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Ian Siegal
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Sue the Night + Kinetophone
Vera, Groningen
20:30
Ladies Decision
CAB03, Leiden
20:30
Singer-Songwriter Sessions
Taverne, Bergen
20:30
Sonic Soirée #32 | Klarälven, Soldier's Heart & Team William
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Freak Kitchen
Boerderij, Zoetermeer
Raketkanon
EKKO, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. De Ploter, Ternat
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Lach het weg
Chassé Theater, Breda
20:30
Marike Jager
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ellen Dikker
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Danny De Munk
Schaffelaartheater, Barneveld
21:30
Krill (USA)
Patronaat, Haarlem
20:00
Ambush
Little Devil, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Diligentia, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Hoftheater, Raalte
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Veluvine, Nunspeet
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen