Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
Deventer Schouwburg
Deventer
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
De Warande
Turnhout
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Flux
Zaandam
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Café de Herberg
Ommen
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
013
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Time Out
Gemert
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:00
STECK
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
So What!
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 29 april 2016
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
Arno
Mezz, Breda
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
zaterdag 30 april 2016
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Lucky Fonz III
Victorie, Alkmaar
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
Melanie Martinez
Trix, Antwerpen
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Time Out, Gemert
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Lieve Bertha
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
21:00
STECK STAGE met CRAZY DAZE
STECK, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bewilder
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Buene Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg