Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vk*
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Willemeen
Arnhem
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Westerunie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fiji
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Edam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
De Bosuil
Weert
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:30
Stathe
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Sneek
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
woensdag 06 mei 2015
And So I Watch You From Afar
Vk*, Brussel
20:00
The Beat
Luxor Live, Arnhem
18:00
Melechesh + Keep of Kalessin + Tribulation + Embryo
Willemeen, Arnhem
21:30
Klatwerk3 / Raphael Wressnig / Sabrina Starke
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bernard Fanning
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Braids
Westerunie, Amsterdam
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
Tito & Tarantula
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
FrnkIero AndThe Cellabration
Melkweg, Amsterdam
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 mei 2015
21:00
Ultimate Eagles
Hedon, Zwolle
20:00
Uncle Jimmy
Hedon, Zwolle
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lau
RASA, Utrecht
20:15
Villagers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Landmark 105
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Eendracht Festival presents Day Fly & Brandwerk
BIRD, Rotterdam
22:00
De Skaggerz
V11, Rotterdam
20:30
Black Milk Hosted By Keep It Movin'
BIRD, Rotterdam
And So I Watch You From Afar // support: Mylets
Rotown, Rotterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
The Posies
Nijdrop, Opwijk
Catfish and the Bottlemen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Danny De Munk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Theatertour 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Rory Block
Vorstin, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posthuis Theater, Heerenveen
Fischer-Z
Patronaat, Haarlem
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
Douwe Bob
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Daimy Lotus
Altstadt, Eindhoven
20:00
Anne Soldaat
De Harmonie, Edam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Beat
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Iguana Death Cult / Lunar Leshy & The Zamphire
Paard, Den Haag
20:00
Heritage Blues Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Rietveld Theater, Delft
21:00
Sunday Sun
Mezz, Breda
Alamo Race Track
Mezz, Breda
21:00
Leo Sienot / Mikky Zomerdijk / Tom Krikke
Taverne, Bergen
Marjolijn van Kooten - In principe wel
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Dave Mackay Group
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ozric Tentacles
Luxor Live, Arnhem
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Orpheus, Apeldoorn
22:15
Mop Mop
Paradiso, Amsterdam
21:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Her Bright Skies
Winston, Amsterdam
20:00
Chantal Acda / King Dalton / Shun Club
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah + support
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Apocalyptica
Melkweg, Amsterdam
19:30
Alumna
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tito & Tarantula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 mei 2015
20:00
Anne Soldaat
Statenzaal, Zwolle
20:00
Stream of Passion
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Blender + Bruut
De Peppel, Zeist
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Note To Amy
Rockcafé Jinx, Zaandam
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Friends of the Family
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Adam Barnes
CHV Noordkade, Veghel
21:30
The Doots
Stathe, Utrecht
20:45
Crimson Inc. / Lynne Hanson
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Namgyal Lhamo
RASA, Utrecht
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Destine
De Helling, Utrecht
20:00
Shade of Hatred
ACU, Utrecht
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
RASA, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
Mars Red Sky
Little Devil, Tilburg
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Angstgegner / Pig Teeth / Sex Drive
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater Sneek, Sneek
21:00
Metal Disko
Poppodium Volt, Sittard