Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
23:00
Arcade
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Dok6
Panningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Centrale
Gent
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Wolbodo
Delft
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Café de Viersprong
Nieuw-Amsterdam
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
EKKO
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
19:45
Metropool
Hengelo
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
19:30
De Pul
Uden
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
16:00
EKKO
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Café Royal
Mill
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
't Ukien
Kampen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:00
Ernesto's
Sittard
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Tuchthuis
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Troubadour
Hardenberg
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bar
Rotterdam
vrijdag 29 mei 2015
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Kawabata Makoto / KK Null
Magasin 4, Brussel
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jesse Malin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Diligentia, Den Haag
17:00
graham robins
Concerto, Amsterdam
20:30
Gotcha!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Gloria Lewis / Kickin' Back
De Bakkerij, Castricum
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
23:00
Flako
Arcade, Eindhoven
20:30
Evil Plan
Vorstin, Hilversum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Dok6, Panningen
21:00
Elvis Returns
Bibelot, Dordrecht
20:00
El Juntacadáveres
De Centrale, Gent
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Eddie Next Door / Monday Special / The Four
Wolbodo, Delft
20:30
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
Dilana Smith
Café de Viersprong, Nieuw-Amsterdam
Dead Bronco
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - Carte Blanche
Spant!, Bussum
20:00
Crime / Nueva Manteca
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Contorted Mind
Willemeen, Arnhem
22:00
Coasts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Gelderland Clubavond: The Hubschrauber en Jellephant
Luxor Live, Arnhem
Claw Boys Claw
Bibelot, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Clash of the Titans (halve finale #2)
EKKO, Utrecht
21:00
Chris Smither
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Blanc-It
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
19:45
Big Moose / Crystalised / Daniel Cane & The Rebellion / Lune / Maanlan
Metropool, Hengelo
20:15
Ben van Gelder / Concertgebouw Jazz Orchestra / Roos Jonker
Concertgebouw, Amsterdam
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Andrea Gibson
Paradijskerk, Rotterdam
19:30
Akwasi
De Pul, Uden
Airbourne
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ad Vanderveen
Theater in de Steeg, Den Haag
zaterdag 30 mei 2015
16:00
Woodlum
EKKO, Utrecht
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
VicFest
De Pul, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Markant Uden, Uden
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tip Jar - Bart de Win / Arianne Knegt / Joost van Es
Nijend 24, Anderen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Strawbs (support: John Statz)
De Vermaning, Zaandam
20:30
The Replacements
Paradiso, Amsterdam
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Bruceband
Corneel, Lelystad
21:00
Ten Minste Houdbaar Tot 36+ Dance Party Feat. Loïs Lane, Hans Dulfer,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
21:00
Sunds
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda
22:00
Rusty Apollo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
16:00
Roy Santiago
Concerto, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Rhinorino / The Dirty Denims
Winston, Amsterdam
19:30
Rapper delight #2
De Meester, Almere
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paolo Giacometti - Wereldpianisten
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Otis Redding III & The All Star Super Soul Selection
Luxor Live, Arnhem
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
New Dutch Generation + Lois & The Dirty Heroes
Altstadt, Eindhoven
21:00
My Propane
P3, Purmerend
22:00
Musee Mecanique
Merleyn, Nijmegen
20:30
Morres
Luxor Live, Arnhem
20:30
Monomyth / Shaking Godspeed
't Ukien, Kampen
21:00
Merals Harem
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
23:00
MAMACITA! 40th EDITION
Ernesto's, Sittard
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Knight Susan
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
JP & The Seeger Session Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Jesse Malin
De Zwerver, Oostende
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Femke Japing / Laura Van de Craats / Stefan De Lauw
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Elyose / Lovelorn Dolls
Tuchthuis, Eindhoven
23:00
Eeuwigheid
Hedon, Zwolle
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dilana Smith
Troubadour, Hardenberg
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Likt / Hausmagger / Rene SG
Bar, Rotterdam