Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Motorhome Eastwood
Oosterwolde
19:30
Atak
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
P60
Amstelveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
A9 studios
Uitgeest
20:00
Auditorium Jacques Brel
Brussel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
De Meester
Almere
Dizzy
Rotterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café Camille
Beverwijk
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
22:00
Nozem & De Non
Heemskerk
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
15:00
Splendor
Amsterdam
15:00
Lola Luid!
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Taverne
Bergen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Huiskamercafé De Villa
Rijkevorsel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Club Mystique
Amsterdam
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Vondelkerk
Amsterdam
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
Malieveld
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 11 juni 2016
19:00
Circle Unbroken / Convictive / Irradiance / Paperdoll Decay / Shadowri
PopEi, Eindhoven
19:00
Mr. Knowhow
Motorhome Eastwood, Oosterwolde
19:30
Hollandse Toppers Zingen - Elz Bakker / Ferry de Lits / Jeffrey Heesen
Atak, Enschede
19:30
DJ Tommi / Skip & Die / 45 Acid Babies / Zuco 103
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Combichrist
P60, Amstelveen
20:00
Hazes Anders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mylk
Hill's Cafe 66, Bergharen
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
20:00
Brussels Boogie Woogie Festival
Auditorium Jacques Brel, Brussel
20:00
Mahler 9
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Spain
Paard, Den Haag
20:00
Friends of Rock
Boerderij, Zoetermeer
Chris Brown
Ziggo Dome, Amsterdam
Kraak & Smaak
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
dB's, Utrecht
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
PETER PAN SPEEDROCK + Speakerpunch + TBJ aka TheBluesJunkies
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Chris Hordijk / Lorrèn
De Meester, Almere
The Jig
Dizzy, Rotterdam
a balladeer
Artis, Amsterdam
20:00
Brandon Delagraentiss / Dwight Dissels / Gilbert Thera / Shelton Teles
Theater De Omval, Diemen
20:00
Classical Karaoke
Splendor, Amsterdam
20:00
I Am Aisha / Winne
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Haarlemse Popscene On Tour
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Amstelkerk, Amsterdam
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
SBMG
Simplon, Groningen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Post van Mozart
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Izaline Calister
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Mr. Man
Paard, Den Haag
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Infloyd - Amused to Death Tour
Mezz, Breda
21:00
Blackstroke / Nefalem / Xpander
De Peppel, Zeist
21:00
Fabrik Royale + Cannonball Cletus
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Bootleg Doors
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
21:00
The Burners / Mad Stream
Winston, Amsterdam
21:00
Stillmode
Taverne, Bergen
21:30
Semtex
Vorstin, Hilversum
22:00
Laura Stevenson
Vera, Groningen
22:00
Bandito
Merleyn, Nijmegen
22:00
Chalice
Rock Café Bone, Haarlem
22:00
Ocean Alley
Nozem & De Non, Heemskerk
23:00
Basilisk / Jazz Finger Jesus / The Croakers
Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Future Kingz
Vorstin, Hilversum
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
14:00
Catch! / Faarjam / Liwet's Eye / Madagaskar
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Lundi Bleu met o.a. Ruben Hein en Laurens Woudenberg
Paradiso, Amsterdam
15:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
15:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Pink Oculus / Sarah-Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Ocean Alley
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
15:00
Marcel Worms
Splendor, Amsterdam
15:00
Sannas 30 jarig jubileum concert
Lola Luid!, Amsterdam
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
16:00
De gitaar salon Roadshow
Roepaen, Ottersum
16:00
X-Tinxion cd release party
Bibelot, Dordrecht
16:00
Scotch, No Soda!
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
Maaike Ouboter
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
The Elephants - tribute to The Beatles
Taverne, Bergen
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
PYURE
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Puscifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
Night Beats
Patronaat, Haarlem
20:00
Cory Mcabee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pica Pica Parade: Vikings in Tibet + BOOK OF ELI (Huiskamerconcerten
Huiskamercafé De Villa, Rijkevorsel
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
Van Merwijks Music Machine "Cuban Golden Classics"
Club Mystique, Amsterdam
20:15
Yeasayer
Handelsbeurs, Gent
20:30
ERM & Lee Scratch Perry / Mad Professor
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 juni 2016
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
Korn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The London Souls
Rotown, Rotterdam
20:00
Three Trapped Tigers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
Trivium
Dynamo, Eindhoven
Joseph Arthur
Vondelkerk, Amsterdam
The Bruceband
Paard, Den Haag
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
The Paradise Bangkok Molam International Band
Paradiso, Amsterdam
Sunn O)))
Paradiso, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Melkweg, Amsterdam
Shinedown
Melkweg, Amsterdam
19:30
EPMD
Q-Factory, Amsterdam
19:45
Sixx AM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
Megadeth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Emmanuel Moire
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
Bruce Springsteen
Malieveld, Den Haag
20:00
Shearwater + Cross Record
Rotown, Rotterdam
20:30
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
21:00
Izzy Bizu
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Jambinai
Paradiso, Amsterdam
woensdag 15 juni 2016
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam