Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Artis
Amsterdam
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
16:30
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
14:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Effenaar
Eindhoven
De Hip
Deventer
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
Woodstock69
Bloemendaal
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Roepaen
Ottersum
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
On The Roof
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Nijend 24
Anderen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
PopEi
Eindhoven
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:45
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
De Helling
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
zaterdag 25 juli 2015
19:00
Dillenburg
Artis, Amsterdam
18:00
Hammerhead
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 26 juli 2015
15:00
Mieke Stemerdink / Sjors van der Panne
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Nederlandse Reisopera / Duo Braakman & Berendse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Singer-songwriter Camilla Blue Solo
PopEi, Eindhoven
16:30
Black Tolex (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
19:30
Kool Keith
Melkweg, Amsterdam
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Frank Doesburg + Daniel Tempelman
Hostel Strowis, Utrecht
14:00
Parkpicknick
Cultuurkapel Deurne, Deurne
15:00
Live Hard Or Die Fest
Baroeg, Rotterdam
maandag 27 juli 2015
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 28 juli 2015
George Thorogood
Paradiso, Amsterdam
21:30
Bilal - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Flogging Molly
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 juli 2015
20:00
Euregio: Tobias Borsboom
Roepaen, Ottersum
Rob Zombie
Effenaar, Eindhoven
Cuz
De Hip, Deventer
20:30
Rosetta
dB's, Utrecht
20:30
Henrys Funeral Shoe (uk)
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Flavio's Farewell Extravaganza (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 30 juli 2015
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
17:00
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
Euregio: Max-Philip Klüser
Roepaen, Ottersum
17:00
Pique!: R E B E L L E + Southbound
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Kawehi
Paradiso, Amsterdam
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
21:30
Hypnotic Brass Ensemble - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Toxic Holocaust
Little Devil, Tilburg
20:00
Empress Black Omolo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Appelsap pre-party
Bar Bukowski, Amsterdam
vrijdag 31 juli 2015
20:00
Euregio: Saskia Lena Keindorf en Pauline Gropp
Roepaen, Ottersum
20:00
100% Zen Presents: Pressure Buss Pipe (VI)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
ROCK 'N' GRILL - Annie's Got A Gun
PopEi, Eindhoven
Selah Sue
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Koffie
On The Roof, Amsterdam
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
FireForce
Little Devil, Tilburg
zaterdag 01 augustus 2015
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Club Vondel X Magnetron Music: Comtron / Falco Benz / Sofie Winterson
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Along The Watchtower
Taverne, Bergen
20:00
Jazziam
PopEi, Eindhoven
20:00
Eva Almagor Band
Nijend 24, Anderen
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Flotsam And Jetsam
Little Devil, Tilburg
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Total Seclusion + LIGHTS OUT + Route North
Dukdalf, Wieringerwerf
Jelle Paulusma
Artis, Amsterdam
zondag 02 augustus 2015
15:00
Janne Schra / Emil Landman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Remy van Kesteren & Friends / Duo Bassal & Köhnken
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Joni Sheila - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
19:00
Black Tusk
Little Devil, Tilburg
14:00
Bunch on a Breakout / Friends of the Family
Houtmansplantsoen, Gouda
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: VAN PIEKEREN + Sophie van Bree
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Rebekka Ling
Concerto, Amsterdam
15:00
Grind Over Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
maandag 03 augustus 2015
19:30
Colleen Green
Sugar Factory, Amsterdam
Armored Saint / Queensryche
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 04 augustus 2015
19:00
(HED) Planet Earth / Ill Niño / Terror Universal
Poppodium Volt, Sittard
19:30
D12
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Adicts
Little Devil, Tilburg
20:00
Ruben Hoeke Band
Het Bolwerk, Sneek
Queensryche
Effenaar, Eindhoven
woensdag 05 augustus 2015
20:30
Buffalo Daughter
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2015
21:30
Robert Glasper Trio - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Slum Village
Melkweg, Amsterdam
Crowbar
Little Devil, Tilburg
22:45
Fake Billy & The False Prophets
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 07 augustus 2015
20:00
ROCK 'N' GRILL - PARAMATMAN
PopEi, Eindhoven
21:30
Incognito - Summer Sessions All Stars (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Letz Zeppelin
Musicon, Den Haag
23:00
Major League: June Miller presents Robots & Romans
Melkweg, Amsterdam
19:30
hawkwind
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mistral
Little Devil, Tilburg
21:00
Reverend Beatman
dB's, Utrecht
The Dinosaur Truckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 08 augustus 2015
21:30
NEMUER [cz] live
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Eleonor Coco / Woot
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Rubberboot Missie Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Hillbilly Moonshiners
Stage Music Cafe, Eindhoven
19:30
Jimmy Cliff
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Waterboys
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:45
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Joe Louis Walker - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
The Smart
Musicon, Den Haag
22:30
Aptijt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
The Kik / Yorick van Norden
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Ed Struijlaart
Artis, Amsterdam
zondag 09 augustus 2015
15:00
Fernando Lameirinhas / Martin Fondse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Carel Kraayenhof Ensemble / Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Septeto Nabori
Paradiso, Amsterdam
20:30
Katzenjammer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Tiny Legs Tim (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
Bad Religion
Melkweg, Amsterdam
14:00
Scarlet Mae
Houtmansplantsoen, Gouda
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gitta de Ridder + Tim Dawn
Hostel Strowis, Utrecht
Supersuckers
De Helling, Utrecht
15:00
Point Quiet
CHV Noordkade, Veghel