Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
De Fruitvis
Rotterdam
20:00
Estrado
Harderwijk
Bon theater
Medemblik
20:00
De Tor
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Zaal Grooswijck
Koog aan de Zaan
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Cafe Rocks
Enschede
21:30
V11
Rotterdam
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
23:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
dB's
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Simplon
Groningen
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
Altstadt
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Magasin 4
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Musicon
Den Haag
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vrankrijk
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
Botanique
Brussel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
V11
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:30
Ernesto's
Sittard
Paradiso
Amsterdam
18:00
Willemeen
Arnhem
18:15
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Le Vecteur
Charleroi
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
18:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Spirit of 66
Verviers
20:00
Victorie
Alkmaar
zaterdag 05 september 2015
20:00
Perry Dossett - Heart to heart with Michael Jackson
Nijend 24, Anderen
20:00
Kyteman
De Fruitvis, Rotterdam
20:00
The Misseries / Tim Knol
Estrado, Harderwijk
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Cubop City Big Band / Lucas van Merwijk
De Tor, Enschede
20:00
Iguana Death Cult / The Breaks
Paard, Den Haag
20:00
AMSTERDAMSE POPPRIJS
Winston, Amsterdam
20:15
Katriona Gilmore & Jamie Roberts
Zaal Grooswijck, Koog aan de Zaan
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Alexi Lalas / Lemon (NL)
Altstadt, Eindhoven
21:00
GEWOON TEGEN PUNK FEST met Disturbance / Human Dogfood
dB's, Utrecht
21:00
The Music of Herbie Hancock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Kiss 'n' run
Vera, Groningen
21:00
The Covenant
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Rule Zero / The Undisputed Heavyweights
Cafe Rocks, Enschede
21:30
Rachel Sermanni
V11, Rotterdam
22:00
DieselBurner / The Witch
SplotsZ, Roelofarendsveen
23:30
80's and More
Baroeg, Rotterdam
zondag 06 september 2015
14:00
Con Brio / The Deslondes / Ryley Walker / Frazey Ford
Paradiso, Amsterdam
15:00
Indifference
Hofman, Utrecht
15:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Michael Katon & Rob Orlemans + Bag Of Bones
Baroeg, Rotterdam
15:00
Utrecht Uitfeest met Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
15:00
ROCK 'N' GRILL - Ernix & Zo
PopEi, Eindhoven
15:30
Rachel Sermanni
Simplon, Groningen
15:30
Otis Gibbs
De Kloveniersdoelen, Middelburg
16:00
Tad Morose + Silent Call
De Bosuil, Weert
16:15
The Sensational Second Cousins
Gigant, Apeldoorn
16:30
Bai Kamara Jr.
Mezz, Breda
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
Powerwolf - Wolfsnaechte Tour 2015
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Ricardo Ogi
Stage Music Cafe, Eindhoven
19:30
Fashawn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
Solids
Magasin 4, Brussel
20:00
The Theater Equation
Bibelot, Dordrecht
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
20:00
Lock & Key + Dock 83 + Wreckage
Musicon, Den Haag
De Kift
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
De Kift
P60, Amstelveen
20:00
Mangalam
Van Abbemuseum, Eindhoven
De Hobbyisten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Death Alley
Vrankrijk, Amsterdam
20:15
Polar Bear
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mike Tramp / Mike Tramp & the Rock 'n Roll Circuz
Boerderij, Zoetermeer
21:00
VERA/LIVE single releaseparty met: Future Punx + Silver Ferns
Vera, Groningen
maandag 07 september 2015
Jim Adkins
Botanique, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
The Slow Show
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hinder
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Charlatans
Paradiso, Amsterdam
Foals
Melkweg, Amsterdam
All We Are
De Helling, Utrecht
20:45
Slopen is kopen! Vol. 9
Bibelot, Dordrecht
Death Alley + JOY
V11, Rotterdam
dinsdag 08 september 2015
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Torres
Paradiso, Amsterdam
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns (locatie Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
20:30
Otis Gibbs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Amber Kamminga / Angelo Boltini / Loose Ends / Mangold / Scare The Bea
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:30
Fez and the Furious
Ernesto's, Sittard
woensdag 09 september 2015
Rocky Dawuni
Paradiso, Amsterdam
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
18:15
The Browning (US) + Silent Screams (UK) + Capture The Crown (AUS) + Wa
Willemeen, Arnhem
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
GZA Genius
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Nieuwe Nor, Heerlen
Solids
Le Vecteur, Charleroi
20:00
The Janoskians
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Trix, Antwerpen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
Con Brio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bram Bakker / Marjolijn van Kooten
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Third World
Paradiso, Amsterdam
20:30
Michael Katon & Rob Orlemans
Hedon, Zwolle
20:30
Kissing Jane / The Soul Travelers
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
22:00
BIRDsessions - Kris Rietveld
BIRD, Rotterdam
donderdag 10 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
18:00
Beans & Fatback
Concerto, Amsterdam
My Morning Jacket
Paradiso, Amsterdam
Nile / Suffocation
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Shaka Ponk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Godfathers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paard, Den Haag
Triggerfinger
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Say yes dog
Hedon, Zwolle
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Crooked Brothers
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Delta Saints
Spirit of 66, Verviers
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar