Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Spirit of 66
Verviers
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
21:30
Electron
Breda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Pier 15
Breda
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
The Cave
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
Vera
Groningen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Winston
Amsterdam
20:30
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bar3
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Blaauwhooft
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Café ‘t Spektakel
Asten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
De hoogte
Winsum
19:30
De Meester
Almere
19:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
De Pul
Uden
donderdag 10 september 2015
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
My Morning Jacket
Paradiso, Amsterdam
20:30
Orange Skyline / Rondé / Emil Landman
Patronaat, Haarlem
Delta Saints
Spirit of 66, Verviers
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Triggerfinger
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
The Lumes
V11, Rotterdam
21:00
Nattas + Misanthropia
Vera, Groningen
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ego Riser / Man as Plague / Meet the Storm
Winston, Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
21:00
Tamarin Desert + Double Veterans
Altstadt, Eindhoven
Frank Turner
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:30
The Kik & Armand
Bibelot, Dordrecht
Elephant9
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Baio
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Dallas Project
Cafe D’n Ingel, Thorn
17:00
Karsu Dönmez
Concerto, Amsterdam
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
21:00
Danny Kroha
dB's, Utrecht
21:00
Erwin Nyhoff plays the Boss
De Bosuil, Weert
20:00
Steen
De Helling, Utrecht
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Juan Wauters
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:00
Welcome To Pul Fiction #4
De Pul, Uden
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Local Heroes invites: We Patriots
Duycker, Hoofddorp
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Triggerfinger
Effenaar, Eindhoven
Find Us In Slumberland
EKKO, Utrecht
21:30
VVHile
Electron, Breda
The Godfathers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Smutfish
Gigant, Apeldoorn
20:00
Martin Smith
Hedon, Zwolle
20:00
Zeno - A tribute to Toto
Hedon, Zwolle
21:00
Nattan (SWE) + Misanthropia
Little Devil, Tilburg
CUT_
Luxor Live, Arnhem
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
Green Hornet / The Miseries / zZz
Manifesto, Hoorn
23:00
50HURTZ: 4 Year Anniversary
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Beards
Melkweg, Amsterdam
23:00
Jangala@Merleyn: Grimeyard + Banganagangbangers + Future Vintage MM
Merleyn, Nijmegen
China Crisis
Metropool, Hengelo
De Dijk
Mezz, Breda
22:00
Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Tania Maria (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Mahones
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
P3, Purmerend
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
21:00
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
Jaimi Faulkner
Paard, Den Haag
23:00
Boehmer / Cesqeaux / Jeftuz / Lady Bee / LNY TNZ / Moksi / Yellow Claw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Say yes dog
Paradiso, Amsterdam
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
19:00
Vicfest IV
PopEi, Eindhoven
20:00
Premiere / EP release Ares
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Room for Elephants
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Quark
TAC, Eindhoven
Luctus / Spermafrost
The Cave, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Seasick Steve
Theater Rotterdam, Rotterdam
Sun Kil Moon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Otis Gibbs
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Punkrockheavymetalkaraokeband
Vera, Groningen
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
21:00
PS Project
Vorstin, Hilversum
20:00
Catself / Jesse Stael / Marvin Dee
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
zaterdag 12 september 2015
20:30
Phoenix City Retaliators
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Royal Madness
Altstadt, Eindhoven
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
14:00
Spinozapark comité presenteert: High tea
Baroeg, Rotterdam
TaxiWars
Bimhuis, Amsterdam
Vinny Fazzari
Blaauwhooft, Amsterdam
22:00
Johnny Mastro & Mama's Boys
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Delta Saints
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lemon (NL)
Café ‘t Spektakel, Asten
20:00
The Cosmic Carnival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:30
Seventh Sin
De Bosuil, Weert
20:30
Isbells / Klangstof / Illuminine
De Brakke Grond, Amsterdam
21:30
slash n roses
De Fles, Spijkenisse
Tangerine - In Stereo
De hoogte, Winsum
19:30
Hans Dulfer, Route 75 tour
De Meester, Almere
19:30
Labasheeda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden