Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
23:00
Grounds
Rotterdam
Artis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
15:30
De Helling
Utrecht
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
The Corner
Kampen
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
13:30
013
Tilburg
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Club Mystique
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Iduna
Drachten
14:00
De Bosuil
Weert
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Kasteel en Landgoed Middachten
De Steeg
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Mezz
Breda
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
17:00
Taverne
Bergen
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Paleis Soestdijk
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
19:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
16:00
Memory Lane
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Landgoed den Vossenbosch
Hoge Hexel
20:30
Bibelot
Dordrecht
Openluchttheater Hertme
Hertme
Evenementenhal Venray
Venray
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:30
Paard
Den Haag
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
StudioGonz
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Opera Zalencentrum
Den Haag
20:00
Amicitia Landsmeer
Landsmeer
Paleis Soestdijk
Baarn
22:00
Bibelot
Dordrecht
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 02 juli 2016
23:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
16:30
David & The Circumstances
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
22:00
Fucking Bastards On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere
20:15
Het Metropole Orkest Young Conductors Award 2016 Finale
M.C. Van de Omroep, Hilversum
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Max Meser
Artis, Amsterdam
20:30
Mooon
Paard, Den Haag
20:00
My Silent Wake (UK) + March Funebre (B) + Façade
Little Devil, Tilburg
20:00
Neuk!
dB's, Utrecht
15:30
Odium Nostrum
De Helling, Utrecht
15:30
Oes / Roots Palmera
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
PARLAY: Fake O's / Laura Palmer / Sean Gascoigne
Winston, Amsterdam
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Snakedrive
The Corner, Kampen
20:00
Stu Larsen
Paard, Den Haag
The Brian Jonestown Massacre
Melkweg, Amsterdam
Vintage Trouble
Doornroosje, Nijmegen
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
zondag 03 juli 2016
14:00
Amsterdam Faya Allstars / Boss Capone / Doghouse Rose
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Delmontis live tribute to Ray Charles
Club Mystique, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:30
Finale Mooie Noten 2016: Eelke Ankersmit / Jasper Schalks / La Nique /
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg
14:00
Gipsy Trio Istvan Lichter 3 juli op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
H2O
Iduna, Drachten
14:00
Jordi Repkes / Jurgen Visser / Kyla Brox / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:00
Kapitein Winokio
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Maaike Ouboter
Kasteel en Landgoed Middachten, De Steeg
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
16:30
Rob Klerkx & The Secret
Mezz, Breda
12:30
Robin Nolan Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Saman Amini
Paradiso, Amsterdam
Silverstein
Dynamo, Eindhoven
22:00
Stu Larsen
Merleyn, Nijmegen
17:00
Swinging Affair
Taverne, Bergen
maandag 04 juli 2016
Allah-Las
TivoliVredenburg, Utrecht
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
Supersuckers
dB's, Utrecht
20:00
The laundry bigband
Vorstin, Hilversum
dinsdag 05 juli 2016
Courtney Barnett
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Rusty Apollo
Paradiso, Amsterdam
Vintage Trouble
Melkweg, Amsterdam
woensdag 06 juli 2016
19:30
Adrian Belew Power Trio
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Beirut
Rockhal, Esch zur Alzette
Cat Power
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chronixx
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dani Siciliano
BIRD, Rotterdam
21:00
Destruction Unit + Bonne Aparte
Vera, Groningen
20:30
Joris Roelofs Rope Dance
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Oedipus, Amsterdam
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
The Real McKenzies
Dynamo, Eindhoven
21:00
Tired Lion
Area 51 Skatepark, Eindhoven
donderdag 07 juli 2016
Damien Rice
Paleis Soestdijk, Baarn
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
19:00
Faya Fanko / Suzy / Dialorian / Lano / Remedy II / Jèrica / Ayelite /
Grounds, Rotterdam
20:30
Hermeto Pascoal
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Jahkoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Michelle David - the gospel session
BIRD, Rotterdam
21:00
Midnight Priest / Overruled
Winston, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Project Xenia (Memory Lane)
Memory Lane, Rotterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Real McKenzies
Q-Factory, Amsterdam
vrijdag 08 juli 2016
20:00
Angstgegner
Little Devil, Tilburg
20:30
Berget Lewis / Leona Philippo / Orkest van het Oosten
Landgoed den Vossenbosch, Hoge Hexel
20:30
Big Rivers Aftrap: Undercover (Rolling Stones tribute band)
Bibelot, Dordrecht
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
Broederliefde
Evenementenhal Venray, Venray
20:15
Daniel Norgren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Excite Events presents: Bday Bash
Vorstin, Hilversum
21:00
JACOBA / The Visual
Winston, Amsterdam
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Molotov
Melkweg, Amsterdam
21:00
Nexo Shape
Music Centre The Box, Katwijk
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Spoil Engine + Support: Hibakusha, Purest of Pain & Xeno
Duycker, Hoofddorp
21:30
Take 6 - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Nefarious Integration
StudioGonz, Gouda
zaterdag 09 juli 2016
20:00
25 joar Ongenode Gaste: Blood, Zweit & Snaore
Grenswerk, Venlo
21:00
Basilisk / Elizium
StudioGonz, Gouda
19:30
Beat Bluf en Branie Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Big Breakout
EKKO, Utrecht
20:00
Blupaint / Charl Delemarre
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Broederliefde
Opera Zalencentrum, Den Haag
20:00
Concert met een Kroontje
Amicitia Landsmeer, Landsmeer
Counting Crows
Paleis Soestdijk, Baarn
22:00
F1rstman
Bibelot, Dordrecht
23:30
Fuzed
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel / Lil Kleine
De Flux, Zaandam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Lecrae
Hedon, Zwolle