Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
19:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
B52 Club
Eernegem
19:30
Altstadt
Eindhoven
ACU
Utrecht
19:30
Willemeen
Arnhem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vrankrijk
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Vleuterweide
Vleuten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
ORKZbar
Groningen
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
O.J.C. Fuse
Bakel
20:00
NiXenMeer
Enschede
21:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Magasin 4
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
Little Devil
Tilburg
20:00
La Zone
Liège
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Klooster Graefenthal
Gennep
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Perron
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Groene Engel
Oss
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
19:30
EKKO
Utrecht
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
vrijdag 25 september 2015
20:30
Rhodes
EKKO, Utrecht
Popronde + Popronde Afterparty
Effenaar, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
Effenaar, Eindhoven
23:00
Jael / Raywell
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Shakatak
De Pul, Uden
King of the World
De Peppel, Zeist
20:30
Freek de Jonge & De Nits
De Oosterpoort, Groningen
Lust For Youth
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Julia van Bergen
De Flux, Zaandam
21:00
Albany Down / Guy Smeets Band
De Bosuil, Weert
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
Sabrina Starke
Concerto, Amsterdam
The Dublin Legends
Chassé Theater, Breda
21:30
Tons of Blues
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Fresku
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tribute To Journey & Foreigner
Boerderij, Zoetermeer
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Crocodiles
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter / Tessa Rose Jackson
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rigna Folk / Stories from the Lost
B52 Club, Eernegem
19:30
A Polaroid View / DIEDE / Friars / The Brahms
Altstadt, Eindhoven
Ethereal / The Fifth Alliance
ACU, Utrecht
zaterdag 26 september 2015
19:30
Wederganger (Album Release Seance) + Heimdalls Wacht (DE) + Pox (BE)
Willemeen, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Lola Colt
Vrankrijk, Amsterdam
21:00
Kenny B
Vorstin, Hilversum
20:00
Muziekcafé met o.a. Sabrina Starke
Vorstin, Hilversum
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
21:00
Subroutienfestival
Vera, Groningen
Tim Knol - Lost & Found
van Beresteyn, Veendam
20:00
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Utrecht Gospel Choir
Theater Vleuterweide, Vleuten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
The Dublin Legends
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Julien Clerc
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
So Be It
Taverne, Bergen
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale - Cd-presentatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
SOAK
Rotown, Rotterdam
20:00
Jóvenes Clásicos del Son
RASA, Utrecht
20:30
Komatsu / Paramatman
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Disquiet / Ill Trusted / Skelletons of Society
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Gotcha!
Podium 't Beest, Goes
20:00
The bevis frond
Patronaat, Haarlem
The Slackers
Patronaat, Haarlem
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
Joe Satriani - The Shockwave Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Herman van Veen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Riptide Movement
Paradiso, Amsterdam
20:00
Magnus
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hef, Feis en Dret & Krulle
Paard, Den Haag
21:00
Bak XIII
ORKZbar, Groningen
As Elephants Are / Close Up
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Bon Scotch
O.J.C. Fuse, Bakel
20:00
Doug MacLeod
NiXenMeer, Enschede
21:00
Jodymoon
Mezz, Breda
19:30
Teoman
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
Between The Buried And Me
Magasin 4, Brussel
20:30
Clear Soul Forces
Luxor Live, Arnhem
Final Assault II
Little Devil, Tilburg
20:00
Rome
La Zone, Liège
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Metalica's
Klooster Graefenthal, Gennep
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
21:00
The Antones
Kaffee Lambiek, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Sledgehammer Nosejob
Het Podium, Hoogeveen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
21:00
Ten Years After
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
16:00
Harsh Realms / Irish Handcuffs / Outline / Rivershores / Sweet Empire
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
MC Oxman / Soweto Kinch / The Soul Jazz Records Sound System
Grounds, Rotterdam
22:00
Hemels! & L8 presenteren: 2000 and One
Groene Engel, Oss
Splendid
Gebr. De Nobel, Leiden
Richard Thompson
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Dijk
Flora Theater Boskoop, Boskoop
19:30
Nordic Delight Norwegian Night
EKKO, Utrecht
22:00
Bonzai Harder
Effenaar, Eindhoven
20:00
DJ Dano Invites France
Duycker, Hoofddorp
20:00
Heat x Timeless
Duycker, Hoofddorp
21:00
J.C. Dukdalf presenteert: Backgammon + Ivy's Dream + The Lost Noise
Dukdalf, Wieringerwerf
23:00
Alex.Do / Answer Code Request
Doornroosje, Nijmegen
Fu Manchu
Doornroosje, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg