Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:00
B52 Club
Eernegem
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Groene Engel
Oss
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Chassé Theater
Breda
Theater Young Ones
Zwolle
19:30
Willemeen
Arnhem
Patronaat
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
ORKZbar
Groningen
23:00
Victorie
Alkmaar
Magasin 4
Brussel
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
O.J.C. Fuse
Bakel
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Schattelijn
Geertruidenberg
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
A9 studios
Uitgeest
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
De Bosuil
Weert
20:30
Podium 't Beest
Goes
16:00
Concerto
Amsterdam
Dok6
Panningen
14:00
De Pul
Uden
16:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Perron
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Vrankrijk
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Grounds
Rotterdam
15:00
De Flux
Zaandam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Café de Eend
Simpelveld
20:30
De hoogte
Winsum
19:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
De Fles
Spijkenisse
Bon theater
Medemblik
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
La Zone
Liège
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Taverne
Bergen
vrijdag 25 september 2015
Richard Thompson
Patronaat, Haarlem
20:00
Rigna Folk / Stories from the Lost
B52 Club, Eernegem
22:00
Rivers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Robin Borneman
Groene Engel, Oss
16:00
Sabrina Starke
Concerto, Amsterdam
21:00
Sabrina Starke - Special Album Release
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Shakatak
De Pul, Uden
20:00
Singelmar
Sugar Factory, Amsterdam
Soak
Paradiso, Amsterdam
23:00
Spektrum XL: 10 Year Anniversary
Patronaat, Haarlem
Tangerine - In Stereo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ten Years After
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Casualties
Het Bolwerk, Sneek
The Dublin Legends
Chassé Theater, Breda
The Junction
Theater Young Ones, Zwolle
19:30
The Monolith Deathcult + Apophys + Dictated
Willemeen, Arnhem
The Wooden Sky
Patronaat, Haarlem
Tim Knol - Lost & Found
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Tons of Blues
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Tribute To Journey & Foreigner
Boerderij, Zoetermeer
Trijntje Oosterhuis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
zaterdag 26 september 2015
20:30
A Traveller's Tale - Cd-presentatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Alex.Do / Answer Code Request
Doornroosje, Nijmegen
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
As Elephants Are / Close Up
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Bak XIII
ORKZbar, Groningen
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
Between The Buried And Me
Magasin 4, Brussel
20:30
Black Bottle Riot + Roadcrew
Corneel, Lelystad
20:00
Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Bon Scotch
O.J.C. Fuse, Bakel
22:00
Bonzai Harder
Effenaar, Eindhoven
20:30
Clear Soul Forces
Luxor Live, Arnhem
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
De Dijk
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Disquiet / Ill Trusted / Skelletons of Society
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
DJ Dano Invites France
Duycker, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Doug MacLeod
NiXenMeer, Enschede
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Extince / Grandwizard Theodore / Melle Mel / Scorpio
Cacaofabriek, Helmond
Final Assault II
Little Devil, Tilburg
Fu Manchu
Doornroosje, Nijmegen
Glenn Hughes
De Bosuil, Weert
20:30
Gotcha!
Podium 't Beest, Goes
16:00
Hallo Venray
Concerto, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
14:00
Harris / Kiss Lickss / Mpire / The Art of Pantera / The Unforgiven
De Pul, Uden
16:00
Harsh Realms / Irish Handcuffs / Outline / Rivershores / Sweet Empire
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Heat x Timeless
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hef, Feis en Dret & Krulle
Paard, Den Haag
22:00
Hemels! & L8 presenteren: 2000 and One
Groene Engel, Oss
20:00
Herman van Veen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ilen Mer + Saint Charlie
Altstadt, Eindhoven
21:00
J.C. Dukdalf presenteert: Backgammon + Ivy's Dream + The Lost Noise
Dukdalf, Wieringerwerf
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
21:00
Jodymoon
Mezz, Breda
Joe Satriani - The Shockwave Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
John Mayall
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jóvenes Clásicos del Son
RASA, Utrecht
20:00
Julien Clerc
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Kapok
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Kenny B
Vorstin, Hilversum
20:30
Komatsu / Paramatman
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Lola Colt
Vrankrijk, Amsterdam
23:00
Londens dj-talent Henry Wu in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Magnus
Paradiso, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
MC Oxman / Soweto Kinch / The Soul Jazz Records Sound System
Grounds, Rotterdam
15:00
Mr. Polska / Ronnie Flex
De Flux, Zaandam
20:00
Muziekcafé met o.a. Sabrina Starke
Vorstin, Hilversum
21:00
Mylk
Café de Eend, Simpelveld
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
19:30
Nordic Delight Norwegian Night
EKKO, Utrecht
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Popronde Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Rebel Star
De Fles, Spijkenisse
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
Richard Thompson
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rome
La Zone, Liège
17:00
Room Six / Allmen Band
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Saun and Starr
Bitterzoet, Amsterdam
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Sledgehammer Nosejob
Het Podium, Hoogeveen
21:00
So Be It
Taverne, Bergen