Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Mukkes
Leeuwarden
Theater De Kolk
Assen
22:00
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
Het Klooster
Woerden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Concordia
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
OT301
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater De Veste
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
18:00
De verlichte geest
Roeselare
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
21:30
BIRD
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Jochumhof
Venlo
Het Depot
Leuven
18:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Perron
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Pul
Uden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Hedon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:45
Doornroosje
Nijmegen
dinsdag 29 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 30 september 2015
20:00
Bad Attitude / Doodskop
Mukkes, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
22:00
BIRDsessions - De Hobbyisten
BIRD, Rotterdam
Causes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chloe Charles
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
20:00
Danny Vera
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Doodskop
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Doug MacLeod
MFC De Pluk, Geldermalsen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
20:00
Glen Hansard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Júníus Meyvant
Paradiso, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
19:00
Little Boots
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lou Barlow
Sugar Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
20:30
Pure Irish Drops
De Oosterpoort, Groningen
Rachael Yamagata
Rotown, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Reverend Deadeye feat. Brother A!
OT301, Amsterdam
20:00
Rumours
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Saun and Starr
Patronaat, Haarlem
20:00
Slaughtbbath (CL) + Turbocharged (SWE) + Violentor (IT)
Little Devil, Tilburg
Spinvis
Theater De Veste, Delft
20:30
Tangarine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Dublin Legends
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
The Royal Engineers
EKKO, Utrecht
20:00
The Wands
Burgerweeshuis, Deventer
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
18:00
Voltumna
De verlichte geest, Roeselare
Weird Al Yankovic
Melkweg, Amsterdam
21:00
Youth Lagoon
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 01 oktober 2015
20:00
3FM Serious Talents on Tour: o.a. Rondé + Emil Landman
Effenaar, Eindhoven
17:00
a balladeer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Afra Mussawisade / George Dumitriu / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Asking Alexandria
Trix, Antwerpen
20:00
B. Dolan
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ball Park Music
Paradiso, Amsterdam
22:00
Beans & Fatback
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
21:30
BOOK Of ELI / Lulu Doxin
BIRD, Rotterdam
23:00
Dance For Culture: Dannic / Kill The Buzz / Suyano
Mezz, Breda
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Delta Saints / Scrappy Tapes
C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Diana Jones
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Dorine Wiersma
Vorstin, Hilversum
20:00
Doug MacLeod
Jochumhof, Venlo
Editors
Het Depot, Leuven
18:00
FilosofischeStilte
Concerto, Amsterdam
19:30
Free the Robots / Souls Of Mischief
Melkweg, Amsterdam
20:00
Handsome Family
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Hans Teeuwen en The Painkillers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Harsh Toke
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Henny Vrienten - En toch...
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Katell Chevalier / Pili
Paard, Den Haag
Kim Wilde
De Maagd, Bergen op Zoom
Kovacs - Shades of Black Tour
De Pul, Uden
20:30
Lou Barlow
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Mamas Gun
Vorstin, Hilversum
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Old Man Diode + Garden Fest
Vera, Groningen
Oscillations #2: Forever Pavot / Radar Men From the Moon / The Soft Wa
EKKO, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Saybia
Paradiso, Amsterdam
Scott Weiland & The Wildabouts
Melkweg, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Brew
Hedon, Zwolle
The Dublin Legends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Nudge (NZ) / Dead Cat Stimpy (NL)
Winston, Amsterdam
20:30
The Wands
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tim Holehouse
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Hedon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
WanTwoTrash: Reverend Deadeye (US) + Vintage Vince (BE)
Mezz, Breda
20:00
Weird Al Yankovic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 02 oktober 2015
19:45
Aardvarck / Funk-a-flex / Pierre Kwenders / Seun Kuti & Egypt 80 / Jun
Doornroosje, Nijmegen