Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
De verlichte geest
Roeselare
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
Paard
Den Haag
De Helling
Utrecht
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
C.C. 't Vondel
Halle
20:00
Waalse Kerk
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Cultura
Ede
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Podium 't Beest
Goes
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater De Kolk
Assen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Taverne
Bergen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:15
Vorstin
Hilversum
23:00
Bibelot
Dordrecht
Theater Sneek
Sneek
De Djoelen
Oud-Turnhout
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
RASA
Utrecht
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Hofman
Utrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
15:30
Popcentrale
Dordrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
KNSM 301
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
De verlichte geest
Roeselare
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Winston
Amsterdam
zaterdag 03 oktober 2015
17:00
Blueswheel
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Voodoo Vegas
De verlichte geest, Roeselare
Kovacs
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Metropool, Hengelo
19:30
Jake Miller
Melkweg, Amsterdam
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
19:45
Family of the Year
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Oscars - Soundtrack Experience
Roepaen, Ottersum
The Dublin Legends
Paard, Den Haag
Orange Skyline / Rondé / Emil Landman
De Helling, Utrecht
Inge van Calkar
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Extince
Metropool, Hengelo
20:00
Tangerine
Het Bolwerk, Sneek
Major Lazer
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Focus
Iduna, Drachten
20:00
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Patrick Riguelle
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Axelle Red
C.C. 't Vondel, Halle
20:00
Baby Dee / Broeder Dieleman
Waalse Kerk, Haarlem
20:00
Oscillations: Forever Pavot / Radar Men From the Moon / The Soft Walls
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Doug MacLeod
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Sean Taylor
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Circle Percussion - Crash test drummers
Cultura, Ede
Country Café - It's Jukebox Time
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Ed Struijlaart
Nijend 24, Anderen
20:00
Danny Vera
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Henny Vrienten - En toch...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:00
CCC Inc
Vorstin, Hilversum
20:00
Stan Van Samang
Lotto Arena, Antwerpen
Steen
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Bob Syndicate / Jah Reflections
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bobby Long
Hedon, Zwolle
Jump N Funk / Jungle By Night / Seun Kuti & Egypt 80 / Zita Kula
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Oosterpoort, Groningen
The Coffinshakers
Podium 't Beest, Goes
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Brew (UK) + Support Act
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Gentle Storm ft Anneke van Giersbergen + Stream of Passion
Mezz, Breda
20:30
Kim Wilde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mama`s Gun
People's Place, Amsterdam
20:30
Karsu Dönmez
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Shannon Lyon
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Supertrap (The Dutch Supertramp tribute)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
A Night At The Club New York Round Midnight
Groene Engel, Oss
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Black Oak / Sväva / Sun Kissed Mountains
EKKO, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ray Wilson Genesis Classic Show
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
21:00
The Dirty Daddies
P3, Purmerend
21:00
The Bruce Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Alcuna Wilds / Lightwires
Altstadt, Eindhoven
21:00
Paulusma
De Peppel, Zeist
21:00
Revert 95 the big rockout
Patronaat, Haarlem
21:00
Dresden/Leningrad / Moss (UK)
Winston, Amsterdam
21:00
Samba Toure
RASA, Utrecht
21:00
40UP
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Greenblues!
Taverne, Bergen
21:30
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
21:30
Ball Park Music
Rotown, Rotterdam
22:00
Suono Culture: Pig&Dan
Effenaar, Eindhoven
22:00
kid lazy band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Oercircus
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Lois & The Dirty Heroes
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:15
CCC Inc
Vorstin, Hilversum
23:00
The Partysquad
Bibelot, Dordrecht
zondag 04 oktober 2015
The Dublin Legends
Theater Sneek, Sneek
Delta Saints
De Djoelen, Oud-Turnhout
13:30
Sazzy Sunday - Sazz Leonore sings Michael Bublé
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Duo La Joie op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Mac´s Rhythm & Rock Matinee
Luxor Live, Arnhem
15:00
Jig Ai + Dehuman + Rectal Smegma + Sick Of Stupidity + Inwar
Baroeg, Rotterdam
15:00
Annie Keating Trio
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Geomungo Factory
RASA, Utrecht
15:00
Orkest Adorable 'Animaux Musicale'
Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
Indifference
Hofman, Utrecht
15:30
Sherry Sunday
BIRD, Rotterdam
15:30
Kim & Case
Popcentrale, Dordrecht
16:00
Anouk Visée
Concerto, Amsterdam
16:00
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
16:00
Deborah J. Carter
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Israel Golani / Robert Smith Band
KNSM 301, Amsterdam
16:15
Close Up
Gigant, Apeldoorn
16:30
Ruben & Julius
Mezz, Breda
17:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Sunday Kids
Taverne, Bergen
17:00
Tijuana Bibles
Altstadt, Eindhoven
18:00
Avenger
De verlichte geest, Roeselare
19:00
Moss (UK)
Little Devil, Tilburg
19:00
Acid Mothers Temple (JAP) / Unbekannt (NL)
Winston, Amsterdam