Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
KNSM 301
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
RASA
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
19:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
De Roma
Antwerpen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:00
Vorstin
Hilversum
De Djoelen
Oud-Turnhout
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Bootstraat
Hasselt
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
De verlichte geest
Roeselare
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
De Kloveniersdoelen
Middelburg
19:00
Winston
Amsterdam
20:15
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
WORM
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
20:00
De Helling
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
dB's
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
De Roma
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
People's Place
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Branoul
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Dynamo
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Pieter De Somer-aula
Leuven
zondag 04 oktober 2015
15:00
Jig Ai + Dehuman + Rectal Smegma + Sick Of Stupidity + Inwar
Baroeg, Rotterdam
16:00
Israel Golani / Robert Smith Band
KNSM 301, Amsterdam
15:00
Indifference
Hofman, Utrecht
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
Geomungo Factory
RASA, Utrecht
20:30
Epic Rap Battles Of History
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Empty Room
M.C. Kinky Star, Gent
19:00
Easy Sunday met Doctor Robert
Stage Music Cafe, Eindhoven
14:00
Duo La Joie op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Doug MacLeod
Lux, Nijmegen
20:30
Don McLean
De Roma, Antwerpen
17:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:00
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
Delta Saints
De Djoelen, Oud-Turnhout
16:00
Deborah J. Carter
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Close Up
Gigant, Apeldoorn
20:00
Clear Soul Forces
Sugar Factory, Amsterdam
BoySetsFire
Bootstraat, Hasselt
19:30
Bobby Long
Paradiso, Amsterdam
18:00
Avenger
De verlichte geest, Roeselare
16:00
Anouk Visée
Concerto, Amsterdam
15:00
Annie Keating Trio
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Alasdair Roberts
De Kloveniersdoelen, Middelburg
19:00
Acid Mothers Temple (JAP) / Unbekannt (NL)
Winston, Amsterdam
20:15
013 op locatie: Pauluskerk: Broeder Dieleman + Baby Dee
013, Tilburg
maandag 05 oktober 2015
The Waterboys
TivoliVredenburg, Utrecht
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Thurston Moore Band
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Peter Brotzmann
Magasin 4, Brussel
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Rotown, Rotterdam
20:00
Miguel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mâns Zelmerlöw
Het Depot, Leuven
Lucy Rose
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Jett Rebel
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
21:00
Diana Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cultureel Aerwinkel presenteert programma seizoen 2015-2016
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Christine And The Queens
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alasdair Roberts
dB's, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
20:30
Vlasta Popic + Sweet Release of Death + Slow Worries
WORM, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Waterboys
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Dublin Legends
Paradiso, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Kantine Walhalla, Rotterdam
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
19:30
Palma Violets
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lieve Bertha
Theater De Muzeval, Emmen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Jacob Whitesides
Tolhuistuin, Amsterdam
Isbells
Het Depot, Leuven
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Diana Jones
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dez Mona
Vooruit, Gent
20:00
Delta Rae
De Helling, Utrecht
22:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Vera, Groningen
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Bob Log III
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Tribute to Curtis Mayfield
BIRD, Rotterdam
The Waterboys
De Roma, Antwerpen
19:30
The Orb
Melkweg, Amsterdam
The Dublin Legends
Musis, Arnhem
20:15
The Bootleg Beatles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Take That
Ziggo Dome, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Theater Hof 88, Almelo
Spotlight Sessions: Kenny Wesley
People's Place, Amsterdam
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Thompson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Public Image Ltd.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Carrack
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paradise Lost
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Mr. Sipp & Dexter Allen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
20:00
Lieve Bertha
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kabaka Pyramid & The Bebble Rockers
Luxor Live, Arnhem
19:30
Inbetween Colours / Mits / Radio Eliza / Silent Runners / Tiger Pilots
Paradiso, Amsterdam
20:00
Huib van Roest / Isabel Nolte / Oscar Arnold / Paul Schoolderman
Hofman, Utrecht
20:00
Hebe
Sugar Factory, Amsterdam
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Echotape
Theater Branoul, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Dez Mona
De Kreun, Kortrijk
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Counterparts / Capsize / Senses Fail
Dynamo, Eindhoven
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Bony King
Pieter De Somer-aula, Leuven