Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:30
WORM
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Cardo
Groesbeek
Podium 't Beest
Goes
Zien Service Bioscoop
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
STECK
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
DE Studio
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
WFC
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
woensdag 14 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
20:00
Frazey Ford
Trix, Antwerpen
U2
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Oliver Heldens
Paradiso, Amsterdam
22:00
Haty Haty
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
Rosie Lowe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Telepathe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rebel Yard Music: The Partysquad & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Banganagangbangers / Brocco / GRIMEYARD / Guerilla Speakerz / Murdock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
DJ Hardwell
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Arturia Experience
Sugar Factory, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 15 oktober 2015
20:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
Battle
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Quartet Diminished
RASA, Utrecht
20:30
Simone Sou
RASA, Utrecht
20:30
Riverdistrict
EKKO, Utrecht
AlascA
De Helling, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Axelle Red
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Insayno / Pan Afrikanz
Grounds, Rotterdam
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Tangerine - In Stereo
C.C. Nesterlé, Nistelrode
22:00
Junior Thomas & The Volcanos
Merleyn, Nijmegen
20:15
Brother & Bones
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Bootleg Beatles
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Circle Percussion - Crash test drummers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
[SU:M]
G.C. De Wildeman, Herent
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Bootleg Beatles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
a balladeer
Patronaat, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
21:00
Palio Superspeed Donkey + Adam & The Relevants
Vera, Groningen
20:30
Kenny B
Simplon, Groningen
20:30
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
Anneke van Giersbergen / Stream of Passion
Zien Service Bioscoop, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:15
The Kik
Cultura, Ede
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Golden Earring
Paard, Den Haag
My Baby
Paard, Den Haag
21:00
Wouter Kiers
STECK, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Opeth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jett Rebel
Chassé Theater, Breda
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Y&T
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Kolk, Assen
20:00
Mister and Mississippi
Luxor Live, Arnhem
Dez Mona
DE Studio, Antwerpen
Ganz
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Hospitality (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
23:00
Amsterdam Dance Event: 25 years of Ninja Tune
Melkweg, Amsterdam
22:00
Joop Junior / Mathias Kaden / Sebo K. / Tiefschwarz
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dekmantel ADE
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Kate Boy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Elvis Perkins
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Howling (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
Dance Laury Dance
The Cave, Amsterdam
20:00
Barong Family Label Night (Amsterdam Dance Event)
Bitterzoet, Amsterdam
Martin Garrix (Amsterdam Dance Event)
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Laura Clock / Tears & Marble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Dance Event: Pleinvrees & STRAF_WERK
WFC, Amsterdam
19:30
Comport Records presents HOTCHPOTCH
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Gramatik
Melkweg, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 oktober 2015
20:00
Fresku
Hedon, Zwolle
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Stick Men ft. Tony Levin / Pat Mastelotto / Marcus Reuter
Boerderij, Zoetermeer