Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Depot
Leuven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schuur
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Patronaat
Haarlem
17:30
WORM
Rotterdam
De Helling
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
WFC
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zien Service Bioscoop
Eindhoven
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
DE Studio
Antwerpen
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Melkweg
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Heineken Music Hall
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paard
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
EKKO
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Cultura
Ede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schuur
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
STECK
Delft
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
23:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
17:30
WORM
Rotterdam
woensdag 14 oktober 2015
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Telepathe
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
The Cat Empire
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Grandmothers of Invention
Spirit of 66, Verviers
The Simon & Garfunkel Story
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Tomatito
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
U2
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
[SU:M]
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
donderdag 15 oktober 2015
20:30
a balladeer
Patronaat, Haarlem
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
AlascA
De Helling, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
23:00
Amsterdam Dance Event: 25 years of Ninja Tune
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdam Dance Event: Pleinvrees & STRAF_WERK
WFC, Amsterdam
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Anneke van Giersbergen / Stream of Passion
Zien Service Bioscoop, Eindhoven
20:00
Axelle Red
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Barong Family Label Night (Amsterdam Dance Event)
Bitterzoet, Amsterdam
Battle
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Brother & Bones
Doornroosje, Nijmegen
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Circle Percussion - Crash test drummers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Comport Records presents HOTCHPOTCH
Sugar Factory, Amsterdam
Dance Laury Dance
The Cave, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Dekmantel ADE
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dez Mona
DE Studio, Antwerpen
20:30
Elvis Perkins
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Ganz
Tolhuistuin, Amsterdam
Golden Earring
Paard, Den Haag
19:00
Gramatik
Melkweg, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hospitality (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Howling (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Insayno / Pan Afrikanz
Grounds, Rotterdam
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Kolk, Assen
Jett Rebel
Chassé Theater, Breda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Joop Junior / Mathias Kaden / Sebo K. / Tiefschwarz
Melkweg, Amsterdam
22:00
Junior Thomas & The Volcanos
Merleyn, Nijmegen
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Kate Boy
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kenny B
Simplon, Groningen
20:00
Laura Clock / Tears & Marble
Paradiso, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martin Garrix (Amsterdam Dance Event)
Heineken Music Hall, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Mister and Mississippi
Luxor Live, Arnhem
My Baby
Paard, Den Haag
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Opeth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
21:00
Palio Superspeed Donkey + Adam & The Relevants
Vera, Groningen
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Quartet Diminished
RASA, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Riverdistrict
EKKO, Utrecht
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Simone Sou
RASA, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tangerine - In Stereo
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
The Bootleg Beatles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Bootleg Beatles
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
The Kik
Cultura, Ede
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Wouter Kiers
STECK, Delft
20:00
Y&T
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
[SU:M]
G.C. De Wildeman, Herent
vrijdag 16 oktober 2015
23:00
10 Years Boysnoize Records (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
22:00
80's Verantwoord / 90's Now!
Doornroosje, Nijmegen
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam