Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Winston
Amsterdam
14:30
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
NiXenMeer
Enschede
17:00
Taverne
Bergen
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
De Oosterpoort
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
013
Tilburg
Paleis 12
Brussel
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Cafe Video
Gent
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
People's Place
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
17:30
WORM
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kreun
Kortrijk
19:30
Botanique
Brussel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Heineken Music Hall
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:15
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Melkweg
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Vorstin
Hilversum
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
zondag 11 oktober 2015
20:00
Randy Newman
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Reservoir Dogs Band
Little Devil, Tilburg
20:30
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
20:15
Saybia
Effenaar, Eindhoven
19:30
Set It Off + The Overslept @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
Taake + Dominanz + Orkan
Luxor Live, Arnhem
Tangerine - In Stereo
Theater de Kampanje, Den Helder
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cat Empire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
The Freeze (US) / Paranoid State (NL)
Winston, Amsterdam
14:30
The Kik
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
17:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
21:30
Vermillion
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Vetiver
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 12 oktober 2015
20:30
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
19:30
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grant-Lee Phillips
C.C. Mechelen, Mechelen
Gregory Porter
De Oosterpoort, Groningen
Ibrahim Maalouf
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Irit Dekel & Eldad Zitrin: Last of Songs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Key Songs
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kuhn Fu
Café Wilhelmina, Eindhoven
Lucas Hamming / Stereophonics
013, Tilburg
Major Lazer
Paleis 12, Brussel
21:00
Nathaniel Rateliff
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Point Quiet
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
dinsdag 13 oktober 2015
19:30
Acid Baby Jesus
Sugar Factory, Amsterdam
Afterpartees
Cafe Video, Gent
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Bear's Den
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:30
Born Ruffians
Rotown, Rotterdam
20:00
Claron McFadden / Florizoone / Horbaczewski / Trio Massot
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
Grant-Lee Phillips
Botanique, Brussel
20:00
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ibrahim Maalouf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Julian Velard
People's Place, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
22:00
Little May
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Bootleg Beatles
Paard, Den Haag
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hickey Underworld
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Tomatito
Ancienne Belgique (AB), Brussel
U2
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Wizz Wizzard / Y&T
De Kreun, Kortrijk
20:00
[SU:M]
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
woensdag 14 oktober 2015
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
19:30
Arturia Experience
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Attila
Patronaat, Haarlem
20:00
Axelle Red
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Banganagangbangers / Brocco / GRIMEYARD / Guerilla Speakerz / Murdock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Battle
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bohren und der Club of Gore
De Kreun, Kortrijk
19:30
Brother & Bones
Botanique, Brussel
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Coal Harbour Sextet
BIRD, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
DJ Hardwell
Heineken Music Hall, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
20:00
Fake Billy & The False Prophets
Burgerweeshuis, Deventer
16:15
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Frazey Ford
Trix, Antwerpen
20:30
Gramatik
BIRD, Rotterdam
22:00
Group A
Vera, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Haty Haty
Paradiso, Amsterdam
20:15
Henny Vrienten - 'Alles Is Anders'
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jacob Spoelstra
Hofman, Utrecht
Jett Rebel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Junior Watson Band
NiXenMeer, Enschede
20:15
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Max Fender (USA) + Jemery Pinnell (USA)
Stage Music Cafe, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mother's Finest
Vorstin, Hilversum
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
22:00
Oliver Heldens
Paradiso, Amsterdam
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp