Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
WORM
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
22:30
Ernesto's
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
A9 studios
Uitgeest
21:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
NAXT Stage
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
16:30
De Harmonie
Edam
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
15:00
Hofsteenge
Grolloo
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Vera
Groningen
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
14:00
Vorstin
Hilversum
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stuk
Leuven
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Perron-3
Rosmalen
14:30
WORM
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
15:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
15:30
Extase
Tilburg
De Helling
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
People's Place
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
zaterdag 17 oktober 2015
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
20:00
Douwe Bob
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Black Wizard / Fatburger / Helldriver
De Pul, Uden
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
Danny Vera
Munttheater, Weert
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis Perkins
Hedon, Zwolle
Riverside
Hedon, Zwolle
zondag 18 oktober 2015
20:30
Stick Men ft. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kapok
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Karel Boehlee, Tom Beek, Marc Schenk en Frans van Geest
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Angelus Apatrida
NAXT Stage, Almelo
22:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Junction
Paradiso, Amsterdam
21:00
Ron Carter’s Foursight - 'Dear Miles'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Modalities: An Exploration Of Theatre and Electronic Music
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Liesbeth List
Paradiso, Amsterdam
Public Image Ltd.
Trix, Antwerpen
16:15
Avery Plains
Gigant, Apeldoorn
14:00
The Ploctones
PlusEtage, Baarle-Nassau
17:00
St. Louis Slim
Taverne, Bergen
14:00
Popkoor You Name It
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Gregory Page (UK)
Mezz, Breda
16:30
Rhinos Are People Too (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
[SU:M]
C.C. Belgica, Dendermonde
16:30
Lemon
De Harmonie, Edam
21:00
Jazzal
Stage Music Cafe, Eindhoven
15:00
Jimmy LaFave
Hofsteenge, Grolloo
Snarky Puppy
De Oosterpoort, Groningen
Jett Rebel Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Suuns & Jerusalem In My Heart
Vera, Groningen
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
B-Brave
Metropool, Hengelo
14:00
Krachtstroom Festival
Vorstin, Hilversum
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
MainStreet
Gebr. De Nobel, Leiden
Ben van den Dungen Kwartet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Alasdair Roberts
Stuk, Leuven
15:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
14:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
Tangerine - In Stereo
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
15:00
Leonard Cohen geit plat
Poppodium Volt, Sittard
DOUWE BOB - speciaal intiem akoestisch concert @ Noorderkerk (40 jaar
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
Riverside: Love, Fear And The Time Machine Tour
013, Tilburg
15:30
Tony Spinner
Extase, Tilburg
Will And The People
De Helling, Utrecht
16:00
'De boM!' Doe Maar Revisited
De Bosuil, Weert
20:00
Steve 'n' Seagulls - Bluegrass Rock/Metal covers
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Siena Root / The Good Hand
Hedon, Zwolle
maandag 19 oktober 2015
Gregory Page (UK)
People's Place, Amsterdam
Ryan Bingham
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
50 jaar 3FM
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rich Robinson
Tolhuistuin, Amsterdam
Novastar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tim Vantol
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Brother & Bones
Melkweg, Amsterdam
18:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
16:00
Hollis Brown
Concerto, Amsterdam