Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
TheAtriuM
Mechelen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Iduna
Drachten
21:30
Hofman
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Cultura
Ede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
18:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Beauforthuis
Austerlitz
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Altstadt
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
20:15
Wilminktheater
Enschede
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Volta
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
woensdag 05 oktober 2016
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Valgeir Sigurðsson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lorrèn
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wovenhand
Melkweg, Amsterdam
Jon and Roy
Melkweg, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Meshell N'Dgeocello
LantarenVenster, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
21:00
Aestrid (album release)
EKKO, Utrecht
20:15
257ers
Doornroosje, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
Nynke Laverman - Wachter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Conan
dB's, Utrecht
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Philippe Lemm Trio
BIRD, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia
Vorstin, Hilversum
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Kamperman / Valentin Clastrier
RASA, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
The Black Queen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trio Bier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tessa Belinfante
Paradiso, Amsterdam
20:00
Freakwater
Paard, Den Haag
View for a Day
Paard, Den Haag
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kanipchen-Fit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Zuco 103 + Nadia
Mezz, Breda
19:30
Josephine Zwaan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arno
Luxor Live, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Iduna, Drachten
21:30
Hofman Live: Oliver Cried Wolf + Joe Novelli
Hofman, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Wovenhand
Het Depot, Leuven
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
ZODIAC
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
My Baby
Fluor, Amersfoort
20:30
The Beards
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kelly God / Marcel Reijans / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonis
De Doelen, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
21:00
Walking Skies
Cul de Sac, Tilburg
18:00
Soweto Soul!
Concerto, Amsterdam
20:30
The Dublin Legends / The Dubliners
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Maya Christina
BIRD, Rotterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Bibelot, Dordrecht
Theo Mackaay
Beauforthuis, Austerlitz
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven
vrijdag 07 oktober 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group
Volta, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen