Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:30
Effenaar
Eindhoven
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
PopEi
Eindhoven
19:30
de Kei
Ede
21:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
19:30
De Meester
Almere
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Luxor Live
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Jeruzalemkerk
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Splendor
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater het Hof
Arnhem
19:30
Hedon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Taverne
Bergen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
4AD
Diksmuide
20:00
N9
Eeklo
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
't Zwaantje
Deest
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
12:00
The Stables
Boskoop
20:15
Theater Sneek
Sneek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rodahal
Kerkrade
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Iduna
Drachten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Witte Theater
IJmuiden
14:30
013
Tilburg
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
22:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
De Perifeer
Deventer
Bon theater
Medemblik
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
vrijdag 30 september 2016
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 01 oktober 2016
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
22:00
White Miles
Vera, Groningen
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
22:00
SubRosa
Merleyn, Nijmegen
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:30
Rhinorino / Stonerider
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
21:00
Rabasa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Port Noir
Bibelot, Dordrecht
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
21:00
Pink Oculus
Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
Moddi
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Laced in Lust
Altstadt, Eindhoven
Krankland
4AD, Diksmuide
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
22:00
Kees Dusink Project ft. Robin van Rhoon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Julian Sas Band
't Zwaantje, Deest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
20:00
Her Majesty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano
Iduna, Drachten
20:30
Fraanje Mezzadri Soniano Gouband
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
14:30
Epic Metal Fest
013, Tilburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
22:00
Elektroniche ft. Polynation
Luxor Live, Arnhem
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just
Manifesto, Hoorn
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter
Mezz, Breda
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo