Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Flint
Amersfoort
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Cultura
Ede
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Simplon
Groningen
22:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 07 februari 2020
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:15
Stereo Mc's
De Helling, Utrecht
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
Jodymoon - A Love Brand New
van Beresteyn, Veendam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Verte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
Dulfer
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Munttheater, Weert
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
20:30
T-99
De Peppel, Zeist
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:15
North Star
Hedon, Zwolle
20:00
Iris Hond
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 08 februari 2020
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
O'G3NE
Flint, Amersfoort
23:45
Lövestad
Tolhuistuin, Amsterdam
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Geike
Paradiso, Amsterdam
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
20:00
Boy & Bear
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Awash
Mezz, Breda
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Andere Koek! / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:15
The Dirty Daddies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Opera Melancholica
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cultura, Ede
22:00
Sad Iron Jubileum Show
The Jack, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
The Mahones
Podium 't Beest, Goes
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
22:30
Downstage: Jeugdsoos Scholing
Vera, Groningen
21:00
Deutsche Ashram / The Ghost Wolves
Vera, Groningen
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen