Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
C-Mine
Genk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultura
Ede
19:30
The Curve
Echt
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Vk*
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Mezz
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Posttheater
Arnhem
18:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
20:00
Het Bos
Antwerpen
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
22:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
19:30
De Meester
Almere
21:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Plato Zwolle
Zwolle
20:00
The Livingroom
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
12:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
De Bosuil
Weert
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Miles Davis
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Spinvis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tango Extremo
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
My Baby
Patronaat, Haarlem
20:00
Scram C Baby + The Check 1-2
Patronaat, Haarlem
Pokey Lafarge
Patronaat, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
21:30
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
21:00
Barrence Whitfield and the Savages + support
Vera, Groningen
20:30
Kuenta i Tambú
Simplon, Groningen
20:30
[SU:M]
Grand Theatre, Groningen
20:30
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Starsailor
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Antillectual / The Real Danger
So What!, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Little Steve & The Big Beat
Podium 't Beest, Goes
20:00
Luka Bloom
C-Mine, Genk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fernando Lameirinhas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
19:30
Mad at the world
The Curve, Echt
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Broederliefde / D-Double / SBMG
Bibelot, Dordrecht
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Douwe Bob
Boekhandel Praamstra, Deventer
Douwe Bob
Burgerweeshuis, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric Taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:00
Mick Jenkins
Vk*, Brussel
20:00
Jamie XX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roots Revolution feat. Lee 'Scratch' Perry & Pura Vida Dub
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
MainStreet
Mezz, Breda
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
The Cool Quest
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
18:00
Aurora Infernalis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bo Saris
Gigant, Apeldoorn
Fink
Trix, Antwerpen
20:00
Liturgy
Het Bos, Antwerpen
23:00
Vampisoul
Tolhuistuin, Amsterdam
Apocalyptica / Mala / King Shiloh Soundsystem / Dubkasm / Chaos / Cong
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Big Five
CC Muziekcafé, Amsterdam
21:00
Danilo Pérez, John Patitucci, Brian Blade - Children of the Light Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Apocalyptica
Melkweg, Amsterdam
James Bay
Heineken Music Hall, Amsterdam
Metz
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mutoid Man
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Cult Of Youth
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Concerto, Amsterdam
11:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dutch SKA Express cd-presentatie
P60, Amstelveen
22:00
DJ Exodus / Dr. Peacock / Kidkad / Lunatic / Miss Hysteria / Noisekick
Fluor, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
19:30
ROOTSRIDERS: TRIBUTE2BOBMARLEY TROPICAL & ACOUSTIC
De Meester, Almere
21:00
Mother's Finest
Victorie, Alkmaar
19:30
Antimatter + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 oktober 2015
20:00
Canshaker Pi
Plato Zwolle, Zwolle
20:00
Dear Ellinor
The Livingroom, Zwolle
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
12:00
Let's Get Lost
Hedon, Zwolle
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
J.C. de Dukdalf presenteert SKA met Andere Koek! & Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Weert Hard Volume II
De Bosuil, Weert
21:00
B Sharp
Nederland Drie, Wateringen
20:00
The Tips
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
20:30
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Digitzz / Maydien
De Helling, Utrecht
20:00
Counter Jib invites Captain Casanova
dB's, Utrecht
Eilen Jewell / Pokey Lafarge / Albert Castiglia / Joe Louis Walker / J
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ignition / Southern Rumble / The Rumble Rousers
De Pul, Uden
21:00
Eye Of Solitude
Little Devil, Tilburg
20:00
Bertolf
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
40UP
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Crazy Daisy
De Fles, Spijkenisse
20:00
G#DSGESKANK met Mr. Wallace + Boss Capone + 10toGO
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nu of Nooit voorronde #4
Poppodium Volt, Sittard