Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Concerto
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Todo
Best
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Volta
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Merleyn
Nijmegen
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Victorie
Alkmaar
23:45
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
J.C. Elektra
Sliedrecht
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
013
Tilburg
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
De Paap
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Gelredome
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. De Kei
Reusel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Americahal
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
RASA
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Atak
Enschede
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Paard
Den Haag
Spant!
Bussum
Lucky
Rijssen
Singer Theater
Laren
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
BIRD
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 08 oktober 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Undercover ZZ Top
Taverne, Bergen
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
The Spectators
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
The Originators
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Kik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Fire Harvest
Concerto, Amsterdam
21:00
The Elementary Penguins
Simplon, Groningen
21:30
The Clucks + JC Thomaz & The Missing Slippers
Manifesto, Hoorn
20:00
The Beards
Bitterzoet, Amsterdam
Tangerine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stéphanie Struijk
Cultura, Ede
21:00
St. Tropez
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Snowapple en Gayle Skidmore
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Smegmatics
Todo, Best
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
ROOD ADEO – Don’t Do What You Did
Beauforthuis, Austerlitz
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rodderfest met o.a. Basement Saints / Dany Lademacher's Wild Romance
De Bosuil, Weert
21:00
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
20:30
Princess Nokia
De School, Amsterdam
21:00
Pocket Knife Army
Altstadt, Eindhoven
20:30
Pink Project
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Oscar
Merleyn, Nijmegen
Nynke Laverman - Wachter
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
My Baby
Victorie, Alkmaar
23:45
Mr Scruff All Night Long
Luxor Live, Arnhem
Mozes and the Firstborn
EKKO, Utrecht
Monomyth
J.C. Elektra, Sliedrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lucifer
Little Devil, Tilburg
23:00
Losjes: Palms Trax + Serge
013, Tilburg
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
22:00
Konono No.1
Paradiso, Amsterdam
22:30
KillFred
De Paap, Den Haag
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kelly God / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonisch Orkest
De Doelen, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Justin Bieber
Gelredome, Arnhem
20:30
Junior Kenna & Fiyah Nation Band
Luxor Live, Arnhem
21:00
Johnny Verger
The Lowlander, Bodegraven
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
JJ Grey & Mofro
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Jasper Huysentruyt Trio
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:00
Jan Smit
Americahal, Apeldoorn
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé
A9 studios, Uitgeest
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski - Hypnotiserende ethiojazz
RASA, Utrecht
20:00
Guitar Wolf
dB's, Utrecht
21:00
Ghostriders + Boom Boom Barber + Vandervens
De Bakkerij, Castricum
20:00
Gemma Ray
Atak, Enschede
21:00
Freakwater
N9, Eeklo
21:00
Fleddy Melculy
De Peppel, Zeist
20:00
Faintest Idea + The Sketchers
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Essential Six presents Blupaint & Echo Movis
Vorstin, Hilversum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Electric Citizen / Salem's Pot
Metropool, Hengelo
Eek-A-Mouse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dutch Swing College Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorona Alberti - Käsebrot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Diggy Dex
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Destruction
Lucky, Rijssen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
20:00
De Kraaien
De Flux, Zaandam
21:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dazzled Sticks
BIRD, Rotterdam
21:00
Dave Koz (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Crazy Cult Roadshow / Junkfood Lunchbox
The Jack, Eindhoven
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Broederliefde
Patronaat, Haarlem
20:30
Boom like that! / Claptunes / Damaged Justice / Kaboom! / Pearl Jammin
Neushoorn, Leeuwarden