Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Luxor Live
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Jeruzalemkerk
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Splendor
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater het Hof
Arnhem
19:30
Hedon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Taverne
Bergen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
4AD
Diksmuide
20:00
N9
Eeklo
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
't Zwaantje
Deest
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
12:00
The Stables
Boskoop
20:15
Theater Sneek
Sneek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rodahal
Kerkrade
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Iduna
Drachten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Witte Theater
IJmuiden
14:30
013
Tilburg
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
22:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
De Perifeer
Deventer
Bon theater
Medemblik
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
23:00
De Gym
Groningen
23:00
Maassilo
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Neede
Neede
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
RASA
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Concerto
Amsterdam
21:30
StudioGonz
Gouda
20:30
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Korzo
Den Haag
17:00
So What!
Gouda
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Theater het Hof
Arnhem
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 01 oktober 2016
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
Moddi
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Laced in Lust
Altstadt, Eindhoven
Krankland
4AD, Diksmuide
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
22:00
Kees Dusink Project ft. Robin van Rhoon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Julian Sas Band
't Zwaantje, Deest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
20:00
Her Majesty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano
Iduna, Drachten
20:30
Fraanje Mezzadri Soniano Gouband
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
14:30
Epic Metal Fest
013, Tilburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
22:00
Elektroniche ft. Polynation
Luxor Live, Arnhem
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just
Manifesto, Hoorn
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter
Mezz, Breda
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Bryan Ferry
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser
Mezz, Breda
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
23:00
Bodem / Thee J Johanz
De Gym, Groningen
23:00
Ben UFO / Dasha Rush / DVS1 / Jeff Mills / Job Jobse / Serge / The Bla
Maassilo, Rotterdam
20:30
Balkan Rock Legends
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Back to Black feat. Kim Hoorweg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Astrid Akse
Billie's Bar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Afrodisiac: Pax Nicholas & the Ridimtaksi
RASA, Utrecht
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
21:00
20 Jaar Conspiracy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
zondag 02 oktober 2016
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
21:30
The Rising Sun
StudioGonz, Gouda
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
17:00
Popronde Gouda
So What!, Gouda
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam