Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Groene Engel
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Nor
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Crown theater
Aalsmeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
dB's
Utrecht
20:45
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
18:00
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
City Theater
Schijndel
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Metropool
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
Atak
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 28 oktober 2015
20:30
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Danny Vera
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
BoXruBa
Groene Engel, Oss
22:00
Speedy Ortiz
Merleyn, Nijmegen
Circa Waves
Doornroosje, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
A Balladeer
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Simon & Garfunkel Story
Cpunt Theater, Hoofddorp
Causes
Nieuwe Nor, Heerlen
Tangerine - In Stereo
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Soundsofmusic Festival: Fire! + SpinifeX MaXimus
Vera, Groningen
20:30
The Bohicas
Simplon, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
UB40
Effenaar, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Matuto
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Wiz Khalifa
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Novastar
Chassé Theater, Breda
20:30
Terakaft
Luxor Live, Arnhem
22:00
Heymoonshaker
Paradiso, Amsterdam
21:30
Jeff Cascaro / Amsterdam Jazz Orchestra / John Clayton / The Junction
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Low Roar
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Marcos Valle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Starsailor
Paradiso, Amsterdam
The Garden
Paradiso, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Godfather Live In Concert
Heineken Music Hall, Amsterdam
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Reel Big Fish
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Popa Chubby
Fluor, Amersfoort
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
An evening with Terry Bozzio
Crown theater, Aalsmeer
donderdag 29 oktober 2015
Novastar
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Miles Davis
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Club 3voor12 met Heymoonshaker / KIND / NORDEN
dB's, Utrecht
20:45
Holy Holy
EKKO, Utrecht
Curtis Harding
TivoliVredenburg, Utrecht
Northlane
De Helling, Utrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Canshaker Pi / Sheik Anorak
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Remy van Kesteren & Eric Vloeimans - Muziek van de stilte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Gerard van Maasakkers & Frank Cools - Maar liefje, nu heb je geen voet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Canshaker Pi
Hall Of Fame, Tilburg
18:00
Frank <3 Giel Festival
013, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:00
The Last Baron Album release party
Poppodium Volt, Sittard
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Marcos Valle
BIRD, Rotterdam
20:30
Zaïmph (US) & Manuel Mota + Margarida Garcia (PT)
WORM, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Collin Hoeve
Merleyn, Nijmegen
Graveyard
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Spinifex
Brebl, Nijmegen
20:00
Hysterica
Café de Sluys, Munnekezijl
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Danny Vera
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Theater Aan de Slinger, Houten
The Simon & Garfunkel Story
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Rich Wyman
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
HAEVN / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Jeugd Van Tegenwoordig
Patronaat, Haarlem
22:00
Chastity Belt + Out of Order
Vera, Groningen
21:00
Russkaja
Simplon, Groningen
20:30
The Leveret
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Beatrice van der Poel
Podium 't Beest, Goes
Pain Of Salvation
Atak, Enschede
20:00
An evening with Terry Bozzio
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Walk the Vehicle
Stage Music Cafe, Eindhoven
Circa Waves
Effenaar, Eindhoven
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Iduna, Drachten
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Amphion, Doetinchem