Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meerpaal
Dronten
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Atak
Enschede
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Brebl
Nijmegen
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
City Theater
Schijndel
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Den heuvel
Alphen
20:15
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
17:00
Metropool
Hengelo
23:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Poppodium Volt
Sittard
17:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
woensdag 28 oktober 2015
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Circa Waves
Doornroosje, Nijmegen
UB40
Effenaar, Eindhoven
Popa Chubby
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
BoXruBa
Groene Engel, Oss
20:00
The Godfather Live In Concert
Heineken Music Hall, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Terakaft
Luxor Live, Arnhem
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Reel Big Fish
Melkweg, Amsterdam
22:00
Speedy Ortiz
Merleyn, Nijmegen
20:30
A Balladeer
Neushoorn, Leeuwarden
Causes
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Marcos Valle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Heymoonshaker
Paradiso, Amsterdam
Starsailor
Paradiso, Amsterdam
The Garden
Paradiso, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Tangerine - In Stereo
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Danny Vera
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Bohicas
Simplon, Groningen
20:00
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
21:30
Jeff Cascaro / Amsterdam Jazz Orchestra / John Clayton / The Junction
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Heather Nova
TivoliVredenburg, Utrecht
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
21:00
Soundsofmusic Festival: Fire! + SpinifeX MaXimus
Vera, Groningen
Wiz Khalifa
Vorst Nationaal, Brussel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 29 oktober 2015
18:00
Frank <3 Giel Festival
013, Tilburg
20:00
Heather Nova
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pain Of Salvation
Atak, Enschede
20:30
Marcos Valle
BIRD, Rotterdam
21:00
Speedy Ortiz
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Spinifex
Brebl, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Hysterica
Café de Sluys, Munnekezijl
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Club 3voor12 met Heymoonshaker / KIND / NORDEN
dB's, Utrecht
Northlane
De Helling, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Leveret
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
Graveyard
Doornroosje, Nijmegen
Circa Waves
Effenaar, Eindhoven
20:45
Holy Holy
EKKO, Utrecht
20:00
Herman Finkers
Flint, Amersfoort
Bo Saris
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Canshaker Pi / Sheik Anorak
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Canshaker Pi
Hall Of Fame, Tilburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Iduna, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
the obsCURE
Luxor Live, Arnhem
21:00
Trijntje Oosterhuis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rooie Waas
Melkweg, Amsterdam
19:30
Steve Earle and the Dukes / The Mastersons
Melkweg, Amsterdam
22:00
Collin Hoeve
Merleyn, Nijmegen
17:00
Rich Wyman
Metropool, Hengelo
23:00
Klub Bulk: Kijk Een Ster + Oby Nine + Coco Bryce
Mezz, Breda
20:00
An evening with Terry Bozzio
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
HAEVN / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Dana Fuchs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Joris Linssen & caramba
P60, Amstelveen
Causes
Paard, Den Haag
Matt Simons
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bewilder
Paradiso, Amsterdam
Low
Paradiso, Amsterdam
Chantal Acda / Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Patronaat, Haarlem
20:00
Beatrice van der Poel
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Last Baron Album release party
Poppodium Volt, Sittard
17:00
Pique!: Josephine + Amado
Q-Factory, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk