Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Azijnfabriek
Roermond
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Podium 't Beest
Goes
Zaantheater
Zaandam
Paradiso
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
19:00
Iduna
Drachten
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Effenaar
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Patronaat
Haarlem
Den heuvel
Alphen
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
18:00
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. De Pas
Heesch
Paradiso
Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Heather Nova
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Heymoonshaker
Paradiso, Amsterdam
21:30
Jeff Cascaro / Amsterdam Jazz Orchestra / John Clayton / The Junction
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
22:00
Jon Tarifa
BIRD, Rotterdam
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Low Roar
Bitterzoet, Amsterdam
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Marcos Valle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Matuto
Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Novastar
Chassé Theater, Breda
20:00
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Popa Chubby
Fluor, Amersfoort
Reel Big Fish
Melkweg, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Soundsofmusic Festival: Fire! + SpinifeX MaXimus
Vera, Groningen
22:00
Speedy Ortiz
Merleyn, Nijmegen
Starsailor
Paradiso, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Terakaft
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Bohicas
Simplon, Groningen
The Garden
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Godfather Live In Concert
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Simon & Garfunkel Story
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
UB40
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
De Azijnfabriek, Roermond
Wiz Khalifa
Vorst Nationaal, Brussel
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
An evening with Terry Bozzio
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:00
Beatrice van der Poel
Podium 't Beest, Goes
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Bewilder
Paradiso, Amsterdam
Bo Saris
Fluor, Amersfoort
19:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Iduna, Drachten
20:30
Broederliefde / D-Double / SBMG
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Canshaker Pi
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Canshaker Pi / Sheik Anorak
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Causes
Paard, Den Haag
Chantal Acda / Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
22:00
Chastity Belt + Out of Order
Vera, Groningen
Circa Waves
Effenaar, Eindhoven
21:00
Club 3voor12 met Heymoonshaker / KIND / NORDEN
dB's, Utrecht
22:00
Collin Hoeve
Merleyn, Nijmegen
19:30
Cradle Of Filth
Trix, Antwerpen
Curtis Harding
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dana Fuchs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Danny Vera
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
18:00
Frank <3 Giel Festival
013, Tilburg
20:15
Gerard van Maasakkers & Frank Cools - Maar liefje, nu heb je geen voet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Graveyard
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Grote Prijs van Nederland – Kwartfinale Hiphop
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
HAEVN / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Heather Nova
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Herman Finkers
Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:45
Holy Holy
EKKO, Utrecht
20:00
Humberto Tan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hysterica
Café de Sluys, Munnekezijl
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
21:00
Jo Goes Hunting (NL)
Winston, Amsterdam
21:00
Joris Linssen & caramba
P60, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
23:00
Klub Bulk: Kijk Een Ster + Oby Nine + Coco Bryce
Mezz, Breda
20:00
Krystl
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Low
Paradiso, Amsterdam