Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schuur
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Café le Coq
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Omval
Diemen
De Casino
Sint-Niklaas
Grenswerk
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Stathe
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
People's Place
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Helling
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Dynamo
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
21:30
Vera
Groningen
De Velinx
Tongeren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
De Kreun
Kortrijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Volta
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Paard
Den Haag
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Joriskerk
Venlo
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
dinsdag 11 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
20:30
Marianas Trench
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel
Neushoorn, Leeuwarden
Krankland
Café le Coq, Brussel
20:00
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Giant Tiger Hooch
Paradiso, Amsterdam
Douglas Dare
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bryan Ferry
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
An Pierlé
Vondelkerk, Amsterdam
woensdag 12 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
20:00
Steel Panther
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
19:45
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
Of Mice & Men
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
19:30
Mykki Blanco
Melkweg, Amsterdam
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emeli Sandé
People's Place, Amsterdam
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys
Dynamo, Eindhoven
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
donderdag 13 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Steel Panther
013, Tilburg
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven