Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
NTGent
Gent
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Ledeltheater
Oostburg
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Innocent
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Grounds
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
23:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
19:30
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cultura
Ede
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
Biebob
Vosselaar
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Atak
Enschede
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
Zuiderhof
Zuidwolde
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
15:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
vrijdag 30 oktober 2015
20:00
Gabriel Rios
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Queen Mania
Schaaf City Theater, Leeuwarden
21:30
Extince
Rotown, Rotterdam
21:00
Undercoversessie Grunge Unplugged
Roepaen, Ottersum
20:00
No Blues
RASA, Utrecht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:00
Honky Soul & Friends
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Jonathan Scales
Piet Hein Eek, Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
20:00
Girls Guns and Glory
Patronaat, Haarlem
20:00
Jarrod Lawson
Patronaat, Haarlem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Spinifex
Paradox, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Engel & Just
Paard, Den Haag
21:00
Kim Young Ones + Panic Tape
P3, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Channel Zero Unplugged
NTGent, Gent
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Djedjotronic
Neushoorn, Leeuwarden
Alexi Lalas / Rita Zipora / St. Tropez
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Novastar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
Luka Bloom (IE) + Byron Bay (BE)
Mezz, Breda
20:30
Causes
Metropool, Hengelo
22:00
Bully + Chastity Belt
Merleyn, Nijmegen
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
21:00
Heymoonshaker
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arnhemse Blues Night 2015
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Fifth Alliance
Little Devil, Tilburg
JP & The Seeger Session Band
Ledeltheater, Oostburg
19:00
Bruut! / Get the Blessing / Girls in Airports / Mark Schilders / Tommy
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Captain Lee & The Cockswains / The Grolschbusters / The Lagan
Innocent, Hengelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
UB40
Hedon, Zwolle
20:30
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
20:30
Kringili / Alex Megas
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
Zeek The Freak
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
Matuto
Grounds, Rotterdam
Nu of Nooit! popwedstrijd
Grenswerk, Venlo
20:00
Henny Vrienten - En toch...
Goudse Schouwburg, Gouda
Pain Of Salvation
Gigant, Apeldoorn
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tangerine - In Stereo
Flint, Amersfoort
23:00
HITSZONE
Effenaar, Eindhoven
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
The Black Marble Selection + Mustangs
Duycker, Hoofddorp
The Sonics
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Kik
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Safi & Spreej
De Zwerver, Oostende
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
19:30
Gazpacho / Iamthemorning
De Pul, Uden
20:30
An Evening with Terry Bozzio
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Handsome Poets
De Helling, Utrecht
21:00
Thijs Heij
dB's, Utrecht
21:00
Assunta & The Light Orchestra / Rina Mushonga
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
20:00
Close Up
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Fresku + Support
Corneel, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jon Tarifa
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:30
G.W. Sok / Nicolas Lafourest / Plan Kruutntoone
Cafe de Ruimte, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
20:00
Burgerpop
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nairobi Golf Kid
Boekhandel Praamstra, Deventer
Delain
Biebob, Vosselaar
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Cool Quest
Bibelot, Dordrecht
Rowwen Heze
Atak, Enschede
21:00
Boogarins
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Tourist LeMC
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Brutal Sessions #2
Altstadt, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
Mojo & 3voor12 presenteren: Balthazar
013, Tilburg
zaterdag 31 oktober 2015
21:00
Feverdog
Zuiderhof, Zuidwolde
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Feather & the White / Einfach Kurt
Winston, Amsterdam
18:30
Duketown Rebel Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Niet Voor De Poes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
15:00
Muziekcafé Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
3FM presents: Circa Waves + Austinn
Vera, Groningen
The Simon & Garfunkel Story
Theater Zinin, Nijverdal
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Dilana Smith
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht