Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Spil
Roeselare
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
De Velinx
Tongeren
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Mezz
Breda
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Capitole
Gent
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
G.C. De Wildeman
Herent
Vorstin
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kreun
Kortrijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Steiger
Menen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 12 oktober 2016
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
19:45
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
Of Mice & Men
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
donderdag 13 oktober 2016
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
67
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
Danny Vera
Mezz, Breda
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bryan Ferry
Capitole, Gent
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal